"Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" 6.05.2014, odc. 5: Tragedia na planie. Uczestnik trafił do szpitala! [WIDEO]

Zobacz, co się wydarzy w 5. odcinku "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia", który już we wtorek 6.05.2014 o godz. 20:05 w Polsacie.

Multimedia

"HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" 6.05.2014, ODC. 5: IGOR HERBUT, NATALIA SZROEDER I PIOTR GRUSZKA W SHOW. KOGO JESZCZE ZOBACZYMY? [GALERIA]

Wystarczyła chwila nieuwagi i na planie pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" doszło do wypadku! Jedna z osób walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro Wojciecha Modesta Amaro trafi do szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: ŻONA WOJCIECHA MODESTA AMARO ZDRADZA KULISY SWOJEGO UDZIAŁU W "HELL'S KITCHEN" [WIDEO+ZDJĘCIA] "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" 29.04.2014, ODC. 4: AMARO CAŁUJE UCZESTNICZKĘ [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zapowiada się jeden z najbardziej emocjonujących odcinków "Hell's Kitchen". To co się wydarzy na planie, doprowadzi do łez niemal wszystkich uczestników programu.

 • Są takie momenty, kiedy nie wiadomo, jak się zachować - stwierdziła zapłakana Paulina Sawicka. - Dla mnie to nie tak miało wyglądać - mówił przez łzy Adam Czapski.

Co wydarzyło się na planie "Hell's Kitchen"? Kto trafił do szpitala? Jakie niespodzianki czekają uczestników w piątym odcinku? Wszystkiego dowiecie się już we wtorek, 6 maja, o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
 • Karolina Haniszewska (gość)

  Ja pier...dole

  18.05.2014 15:19
 • jeb{}Ć to!!! lol rpk zdr joł psia mać! ;) (gość)

  jebać to

  06.05.2014 19:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×