"Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" odc. 3: Amaro wyrzucił uczestnika z kuchni! Odpadła Monika Katreniok

Dramat, rozpacz, miazga, desperacja! Tak uczestnicy, na gorąco, komentowali emocje panujące w "Piekielnej Kuchni" - restauracji sygnowanej nazwiskiem Wojciecha Modesta Amaro. W 3. odcinku odpadła Monika Katreniok.

Multimedia

Za nami trzecia odsłona pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". Pierwsze nominacje do opuszczenia programu poróżniły kucharzy. Niektórzy dorobili się wrogów, a inni nie mogli się pogodzić, że zostali nominowani. Zespół Niebieskich ostro wziął się do pracy, a w zespole Czerwonych nic nie zagrało! Na pierwszym planie, ale na dwóch przeciwnych biegunach znaleźli się: Arkadiusz Klimkiewicz i Monika Katreniok. Arek zdobył szacunek szefa Amaro, a do Moniki szef stracił cierpliwość. Decyzją szefa "Piekielnej Kuchni" z programu odpadła 35 - letnia Monika Katreniok, która obecnie mieszka i pracuje w Oslo.
CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA" 22.03.2014, ODC. 3: IZA JANACHOWSKA GOŚCIEM SPECJALNYM PROGRAMU [WIDEO] UCZESTNICY HELL'S KITCHEN Z NATALIĄ SIWIEC

Po raz trzeci do "Piekielnej Kuchni" przybyli goście. Każdy z nich liczył na wyjątkowy wieczór i wrażenia smakowe zgodne z wysokimi standardami szefa Wojciecha Modesta Amaro. Pierwszy serwis był kompletną katastrofą. Drugi był bardzo daleki od ideału. A trzeci ponownie przeszedł do niechlubnej historii, ale tylko w wydaniu drużyny Czerwonych! Kapitanami drużyn zostali Monika Katreniok i Arkadiusz Klimkiewicz. Niestety pierwsi kapitanowie nie podołali zadaniom.

Szef Amaro bardzo dobitnie skrytykował pracę Moniki: - 25 minut beznadziei! Nie nadajesz się do niczego!

  • On mnie chyba nie lubi! Uwziął się na mnie! Non stop na mnie krzyczy! - Komentowała decyzję szefa Monika.

Szef kuchni musiał szybko ratować sytuację i przekazał dowodzenie Agacie, a następnie Kasi. Jednak dziewczyny kompletnie nie potrafiły zorganizować się i współpracować w kuchni. Stąd kuchnia Czerwonych została zamknięta, a dziewczyny musiały przeprosić wszystkich gości, którzy złożyli u nich zamówienia.

  • Ten serwis przejdzie do historii, ale w waszym wydaniu niechlubnej! Ten zespół miał dzisiaj kompletnie gdzieś: mnie, gości na sali, wszystkich! - Podsumował szef Amaro pracę żeńskiej drużyny.

CZYTAJ TAKŻE: SELFIE WOJCIECHA MODESTA AMARO Z UCZESTNICZKAMI "HELL'S KITCHEN" "HELL'S KITCHEN - PIEKIELNA KUCHNIA" 15.04.2014, ODC. 2: KAROLINA SZOSTAK I MACIEJ NOWAK GOŚĆMI SHOW

Nieprzygotowane zamówienia z grupy Czerwonych musieli przejść panowie z niebieskiej kuchni! Początkowo praca u nich również pozostawiała wiele do życzenia i Arek stracił stanowisko kapitana drużyny na rzecz Michała. Ale to nie wszystko - Arek ponownie wyprowadził szefa Amaro z równowagi!

- Najpierw nie wrzucasz ich kiedy trzeba na patelnię, a później czekamy 20 minut, żebyś je spieprzył - skrytykował Amaro sposób przyrządzania steków przez Arka. - Nawpierniczaj się, może zmądrzejesz od tego - dodał ostro Wojciech Modest Amaro i wyrzucił uczestnika z kuchni.

Kucharz nie mógł się z tym pogodzić. Nie poddał się i wbrew decyzji szefa Amaro, wrócił do kuchni. Pokazał, że zrobił dobre steki.

  • Wróciłem, bo to dla mnie znaczy więcej niż cokolwiek. Wszystko. Być albo nie być - powiedział Arek.

Amaro docenił niezłomność, zaangażowanie, pasję kucharza i pozwolił mu zostać w kuchni.

Kuchnia Niebieskich pracowała pełną parą i tym razem wszystkie zamówienia, co do stolika, trafiły do gości restauracji. Nareszcie goście "Piekielnej Kuchni" mieli okazję spróbować dań sygnowanych szefa Modesta Amaro! Michał jako kapitan stanął na wysokości zadania.

- Nie było blamażu, tak jak w czerwonej kuchni. Wydaliście wszystko plus zamówienia dziewczyn, plus desery na przeprosiny. To jest pozytyw z tego wieczoru. Podobało mi się przygotowanie. Widziałem, że jesteście naładowani, widziałem, że macie podzielone sekcje, widziałem, że rozdzieliście to wszystko - podsumował szef Amaro pracę wygranych. Natomiast szczególnie wyróżnił Arka: - *Wywaliłem cię z kuchni, bo zaczynało ci się znowu wszystko plątać, a ty jak bumerang wróciłeś. Szacunek! Trzeba być graczem zespołowym. Nie obrócić się w swój kąt, tak jak Monika i zostawić wszystkich w czarnej dpie!

- Najsłabszy element, który was zawodzi musimy eliminować. Monika twój czas, w mojej kuchni, dobiegł końca. Oddasz fartuch - zawyrokował gospodarz polskiej edycji "Hell's Kitchen".

Niepodważalną decyzją szefa Amaro z programu odpadła 35 - letnia Monika Katreniok pochodząca z Chorzowa, która obecnie mieszka i pracuje w Oslo.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×