"Hell's Kitchen". Wojciech Modest Amaro odchodzi z programu [OŚWIADCZENIE]

Te słowa zaskoczył chyba wszystkich! Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw. Podczas finału piątej edycji programu "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" szef Wojciech Modest Amaro ogłosił, że kończy swoją przygodę z programem! Co dalej z widowiskiem?

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"Hell's Kitchen" 3.05.2016, FINAŁ. Wojciech Bartczak wygrywa program! Ostatnia edycja z udziałem Wojciecha Modesta Amaro! [ZDJĘCIA]
"Hell's Kitchen". Wystartowały castingi do 6. edycji!

Wojciech Modest Amaro, za pośrednictwem portalu Facebook, wydał specjalne oświadczenie:

Po pięciu edycjach zdecydowałem, że moja misja w Hell's Kitchen Polska skończyła się. Każdą pracę traktuję nadzwyczaj poważnie i sumiennie. Tak też było z „Piekielną Kuchnią” - chciałem pokazać prawdziwe oblicze kuchni, ale i dać wiarę młodym ludziom we własne siły. Przekazałem im jedyną receptę na sukces: ciężka praca, zaangażowanie i konsekwencja – żadnych dróg na skróty. „Hell's Kitchen” jest w świetnej kondycji i z pewnością będzie tak też mimo braku mojej osoby. Wciąż możecie mnie oglądać w programie TOP CHEF Polska i zaczynam pracę nad nowym projektem.

Telewizja Polsat obecnie organizuje castingi do szóstej edycji "Hell's Kitchen". Stacja jednak jeszcze nie ujawniła, kto zastąpi szefa Amaro. Macie swoje typy?

Wojciech Modest Amaro był związany z "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" od początku programu, czyli od kwietnia 2014 roku. Przez ten czas telewizja Polsat wyemitowała pięć sezonów widowiska.

Komentarze

Skomentuj
 • ola (gość)

  bez szefa amaro to już nie kuchnia to będzie totalna porażka i program padnie raz dwa bo mimo iż uczestnicy byli jacy byli to zawsze patrzyło się jak szef sytuację zmienia i jak powinno być w świecie kuchni gastronomicznej

  09.08.2016 20:57
 • MrRadzio (gość)

  Dopóki gwiazdkę michelin miał tylko Amaro to tylko on miał że tak powiem uprawnienia do Hell's Kitchen ale jako że nie jest on jedyny to będzie to Andrea Camastra.

  05.05.2016 02:06
 • Andrzej (gość)

  Bez Amaro "Piekielna Kuchnia" będzie co najwyżej Piekielna, ale już nie Kuchnia :/

  04.05.2016 18:51
 • toto (gość)

  Nic dziwnego jak poziom uczestników leci na łeb na szyje

  04.05.2016 08:11
 • gosc (gość)

  Andrea Camastra

  04.05.2016 06:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×