Hity telewizyjne na Święta Bożego Narodzenia 2016. Co obejrzeć w tv? [GALERIA]

Hity telewizyjne na Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim cała masa filmów i seriali, ale i uwielbiane przez miliony widzów programy rozrywkowe! Sprawdź, jakie hity telewizyjne warto obejrzeć w święta.

Multimedia

Hity telewizyjne na Święta Bożego Narodzenia 2016 to jak zwykle całe mnóstwo filmowych i serialowych propozycji, a także programów rozrywkowych dla całej rodziny. Co obejrzymy w telewizji 24, 25 i 26 grudnia 2016 roku? Wśród hitów telewizyjnych na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia nie zabraknie klasycznych pozycji takich jak "Kevin sam w domu" czy "Zawód święty Mikołaj", a także świątecznych koncertów z gwiazdami, które będą w tym roku kolędować m.in. w Pelplinie i Bukowinie Tatrzańskiej.

Hity telewizyjne na Święta Bożego Narodzenia to także specjalne wydania uwielbianych przez miliony widzów programów rozrywkowych takich jak "Bake off - Ale ciacho!" czy "Rolnik szuka żony". Poza tym w tv nie zabraknie również seriali - premierowego odcinka "Blondynki" i finału 2. sezonu serialu "Pakt" z Marcinem Dorocińskim w roli głównej.

Jakie filmy, seriale i programy rozrywkowe znalazły się w programie telewizyjnym na Święta Bożego Narodzenia 2016? Oto propozycje przygotowane przez główne kanały telewizyjne na 24, 25 i 26 grudnia 2016 roku.

Zobacz galerię

PROGRAM TELEWIZYJNY NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA 2016. CO OBEJRZEĆ W TV? [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • widz (gość)

    Jak co roku będzie wie

    24.12.2016 06:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×