"Hotel Paradise" sezon 2. Sonia Szklanowska topless! Fani zachwyceni biustem tvnowskiej celebrytki!

Wielkimi krokami nadchodzi finał 2. sezonu programu "Hotel Paradise". Jedną z faworytek tvnowskiego show jest Sonia Szklanowska, która właśnie zaskoczyła swoich fanów... zdjęciem topless!

Multimedia

Sonia Szklanowska to jedna z faworytem programu "Hotel Paradise 2". W składzie tvnowskiego show jest niemalże od samego początku i wielu typuje, że Sonia bez problemu znajdzie się w finale.

Teraz Sonia zaskoczyła swoich fanów... zdjęciem topless! Fotografię wykonała jej programowa koleżanka!

Zapnijcie pasy i się trzymajcie moi mili, bo ostatni, finałowy tydzień w Hotelu będzie tak mocny jak ta fota! 🔥🌟👊🏽 a wykonała ją moją koleżanka @hannabalwierczak z hotelu! Bardzo utalentowana osobowość! Swoją drogą to bardzo ciekawe, gdy spotykają się dwa mocne charaktery na początku lecą iskry ale po czasie gdy się już dotrą zaczynają tworzyć całkiem niezły team. Dzięki Hania! ❤️😜 @hbalwierczak

Fani są wręcz zachwyceni zdjęciem Sonii! Pod fotografią możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Śliczne Sońka ❤️

Cudownie 😱❤️😍

Przekot !! 🥰🥰

Nie poznałam😧 Ale przepięknie💓

Cudowne zdjecie❤️❤️❤️❤️

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mòzg (gość)

    Brawo Iwan, szacun bo masz swoje zdanie

    19.11.2020 22:17
  • Ha,ha, (gość)

    Okazało się jaką Magdą, swoją drogą, trafił swòj na swego!!!!

    19.11.2020 21:55
  • Super (gość)

    Off, myślałam, że Artur rzuci

    19.11.2020 21:28
  • Hej tam (gość)

    Właśnie oglądam i szlak mnie trafia

    19.11.2020 21:16
  • Milka (gość)

    Sonia to druga el..., coś tam prowadzącą, kiedy klauducha przeprosi za swoje zachowanie w top model, obraziła chorych, " przerost formy nad treścią" tak powiedziała o Dawidzie, to akurat pasuje do prowadzącej , sztywna i w chodzie, i mówię.

    19.11.2020 12:23
  • Hello!!!! (gość)

    Hello!!! Koleżanka, z ktòrej się nabijałaś, ale widać, że się rozwijasz do poziomu pseudo gwiazd(tzn. celebrytki), ciekawe co dalej pokażesz.?!

    18.11.2020 07:29
  • rania (gość)

    Ten program to chyba największa szmira jaką kiedykolwiek widziałam - większego pustogłowia nie widziałam nigdzie. Skąd oni się wszyscy wzięli?

    17.11.2020 22:52
  • Mòzg (gość)

    Najgorsze, że taka patrzy w lustro z własnym uwielbieniem, i taka nigdy nie da nawet dojść do słowa własnemu môzgowi, To kto ma jej przetłumaczyć (starał się Łukasz, ale na marne) w programie ślizgała się, byle tylko zostać, za wszelką cenę.

    17.11.2020 22:32
  • Hej (gość)

    Największy cwaniak tego programu to Artur

    17.11.2020 22:27
  • Milka (gość)

    Zepsuta, zakłamana, zazdrosna, złośliwa, dobrała się z arturkim, gratulacje, poprostu porażka, a figurę i szmatki imakijażco druga małolata to ma, oczywiście jestem za Dominiką (ok soniucha , ty zła)

    17.11.2020 22:22
  • Milka (gość)

    Zepsuta, zakłamana, zazdrosna, złośliwa, dobrała się z arturkim, gratulacje, poprostu porażka, a figurę i szmatki imakijażco druga małolata to ma,

    17.11.2020 22:19
  • Terenia (gość)

    Dominika i Bartek powinni być w Finale tam jest wielka Miłość Dwie pary Sonia i Magda powinne odpaść !!!!!!!!

    17.11.2020 22:01
  • Renia (gość)

    Powinna być w Finale Dominika i Bartek tam jest Hemia i Wielka Miłość Łukasz i Sonia i Magda i Robert oni powinni odpaść ..

    17.11.2020 21:56
  • Tomek (gość)

    Okropna panna z tej całej Sońki. Współczuję każdemu kto z nią będzie. Wredna, złośliwa, zakłamana, obłudna, nieszczera. Ani jedno dobre słowo nie ciśnie się na usta.

    17.11.2020 21:26
  • Mała (gość)

    Wolałam Julię,Sońka sama nie wie czego chce!

    17.11.2020 19:15
  • Alex (gość)

    Biust zrobiony, czyli program wygrany.

    17.11.2020 19:11
  • Miki (gość)

    Sonia to porażka

    17.11.2020 16:36
  • Rob (gość)

    Pustaki

    17.11.2020 10:48
  • Zwykły koleś (gość)

    Szkoda czasu na takie puste dziewczyny

    16.11.2020 21:30