"Hotel Paradise". Uczestnicy reality show TVN7 ostro skrytykowani po 1. odcinku! Nie będzie hitu na miarę "Love Island"?

Fala krytyki zalała Internet po wyemitowaniu pierwszego odcinka nowego reality show TVN7. Ostre słowa padają przede wszystkim pod adresem uczestników "Hotelu Paradise". Dlaczego? Co nie podoba się Internautom?

Multimedia

"Hotel Paradise"- krytyka uczestników po 1. odcinku

Nowy randkowy reality show miał być hitem TVN7 na wiosnę 2020. Jeszcze przed premierą porównywano go do programu "Love Island. Wyspa miłości", który okazał się strzałem w dziesiątkę jesiennej ramówki Polsatu. Zasady są proste: na Bali spotykają się piękne kobiety i przystojni mężczyźni, aby przeżyć miłosną przygodę życia, a na koniec zgarnąć 100 tys. złotych. Nad wszystkim czuwa prowadząca, Klaudia El Dursi. Czy format przypadł do gustu widzom?

Pierwsi uczestnicy są już znani! To trenerzy personalni i trenerka fitness!Zobacz więcej

W pierwszym odcinku "Hotelu Paradise" pojawiło się 9 osób: Aleksandra Domańska "Lexi",Krzysztof Ducki "Chris Ducci", Aleksandra Kiepura, Maciej Kindler, Łukasz Kobus "Długi", Sandra Mosakowska, Viola Nowasielska, Adam Radziszewski i Marietta Witkowska. Wkrótce dołączy do nich jeszcze znany z "Top Model" Szymon Reich. Miedzy niektórymi iskrzyło od samego początku. Wygadana Lexi złapała dobry kontakt z Chrisem i Adamem. Uwagę na siebie zwróciły także wysportowana tancerka Viola i trenerka personalna Ola. Niestety, część widzów nie ma dobrego zdania o uczestnikach nowego reality show.

Niezła żenada ten nowy program. Wytatuowane bezmózgi, silikony i samce, haha, alfa.

Skąd pomysł na takich ludzi? Ten program to porażka (...) modelka i samiec alfa od jachtów, tragedia i komedia razem

Love island to to nie bedzie 😂😂😂 Słabo narazie...

Dziewczyny z love Island przy tych to były chłodzące piękności spodziewałam się lepszych wyborów

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Krytyce Internautów poddany jest nie tylko wygląd uczestników, ale też ich zachowanie. "Ok, trochę pustostan, bije od niej sztucznością i te teksty o operacjach, drama (...) Dla mnie ma ograniczoną inteligencję" - zwrócił uwagę jeden z widzów pisząc na temat Lexi. "Z jakiej planety wszystkich oni sie urwali... idzie sie wystraszyć jak sie patrzy na niektóre buzie" - stwierdził ktoś inny po tym, jak Lexi uznała, że naturalne dziewczyny są tylko tam, gdzie nie ma dobrych lekarzy. Czy mimo krytyki program będzie hitem TVN7? Przekonamy się wkrótce!

Klaudia El Dursi zdradziła kulisy swojego angażu do nowego reality show TVN7. Co robi na Bali?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Oglądaliśmy i niestety podpisuje się po powyższymi opiniami. Wciągnęła mnie w oglądanie -niestety- głupota ludzka, być może moja próżność. Beznadziejny program, viola, marietta - współczuje violi braku wyczucia i wyobraźni. Drugiej pani całokształtu twórczości,tak samo jak Adamowi-z daleka od takich kolesi, bezczelny arogant,któremu do prawdziwego mężczyzny daleko. Wiem, ze wiele dzieci to oglądało i to jest kolejny dramat...

    17.04.2020 08:29
  • Lucyferro (gość)

    Jaka telewizja takie programy, czyli słabe.

    29.03.2020 20:30
  • Lucyferro (gość)

    Jaka telewizja takie programy, czyli słabe.

    29.03.2020 20:30
  • Remiza wiejskaa (gość)

    Live island -dno, a teraz ten kolejny program o podobnej tematyce. Dno dno dno

    29.03.2020 20:29
  • Edii (gość)

    Głupki z tej Ani A jak pije alkohol...To powinna pić w pasach...I knebel w gębie.. Jedyne co ona ma mocnego to -nos &do interesu.. He

    22.03.2020 13:16
  • Edii (gość)

    Głupia.. ta Ania

    22.03.2020 13:11
  • cudowny (gość)

    Ta Anna z kinolem to nie jest z Poznania jak mówi tylko spod Kutna i to małej wioski. Tak kłamie że jej nos coraz wiekszy

    20.03.2020 16:36
  • Anna (gość)

    Te nowe laski to porażka Anka wielki kinol knuje Sandra płaska deska chce rządzić tam tylko viola i Marieta są ok. Martyna daje dupy za talerz zupy masakra

    19.03.2020 09:31
  • 58 (gość)

    Kto jest zatym żeby Sandra odpadła z programu

    18.03.2020 20:43
  • Ja (gość)

    No hit to nie raczej kit- żenujące! Uczestnicy i sama prowadząca, która się nie nadaje, nie jest naturalna i nie daje nic od siebie , tylko to co wykute. Uczestnicy? To dopiero porażka. Silikonu więcej niż tej wody w basenie! Co sobie myśleli producenci tego programu?!! Mają widzów za debili??! Oj TVN coraz słabiej z wami:-(

    03.03.2020 09:00
  • lelum (gość)

    Adam do dyskwalifikacji. Cóż za koszmarny facet . Non stop knuje i obgaduje. Tchórz i obłudnik. Powinien wylecieć za paskudny charakter !

    29.02.2020 13:02
  • Jols (gość)

    Zgadzam się ze wszystkimi tragedia nie ma nikogo normalnego sam sylikon i nadmuchane miesmiaki bez mózgu kto to wymyślił i my za takie bzdurne programy płacimy

    27.02.2020 09:48
  • Zuza (gość)

    Dokładnie zgadzam się ze program porazka. Nie wiem skąd wzieli takich pustych ludzi. Zero naturalnosci. Od pierwszego odcinka kombinuja, ustawiają się, nagaduja jeden na drugiego szok. Wszystko jest tak sztuczne i pozbawione jakichkolwiek uczuć ze szkoda czasu na to. Jest tyle ciekawych, naturalnych ludzi w Polsce a wybrano dnoo.

    26.02.2020 23:11
  • Antyfanka (gość)

    Nie oglądam już tej szmiry. Wszyscy siebie warci, a gospodyni programu jak "burd..mama", ledwo duka, amatorszczyzna straszna. Taką opinię.mają.wszyscy moi znajomi niestety.

    26.02.2020 21:26
  • Wera (gość)

    Dałam szansę po raz trzeci..I jest coraz gorzej. Klaudia jak kukła, wychodzi i mówi za przeproszeniem jakby była ograniczona umysłowo. " no i coooo tam u wassss" " nooo opowiadajcieee" i jakąś taka mało urodziwa się.wydaje

    26.02.2020 21:12
  • zawiedziony (gość)

    Ten program to prawdziwa porażka sami napakowani goście laski sztuczne cycki i za chwilę będą gorące i namiętne igraszki bo tylko to może być cool.A ten jeden uczestnik czarnoskóry już brak udział w jakimś reality show tylko nie pamiętam w jakim.Pozdrawiam.

    26.02.2020 20:29
  • Miras Świniatygrys (gość)

    Jak słucham tych młodych ludzi Którzy biorą udział w tym to mi przykro ze w Polsce jest tyle debili.

    26.02.2020 20:09
  • Harry (gość)

    Ten program to żenada. Propaguje, klamra, kur... plastik sztuczność. Jedyna wartość to hajs. Program powinien być jeśli już to emitowany po 23ciej ponieważ demoralizuje dzieciaki i młodzież pokazując im te sztuczne wartości. Co to ma być? Klientka się pyta czy już się ma rozebrać czy ma czekać dodatkowo druga cieszy się że może kiwać gości za kasę. To jawne kur... Ten program w ogóle powinien zniknąć z ekranu. Czego wy uczycie młodych ludzi?

    26.02.2020 19:56
  • Raya (gość)

    Kto wogóle wymyślił taki kretyński program, gdzie głównym celem jest oszukiwanie i manipulowanie uczuciami innych osób dla pieniędzy czyli głównej wygranej? Ten żenujący gniot promuje kasę jako wartość nadrzędną, odrzucając prawdziwe wartości. Fatalny przykład dla młodych osób, nie mających jeszcze wyrobionych poglądów. Wszyscy uczestnicy jakby spod jednego szablonu, żadnej różnorodności. Są jak przerysowane karykatury normalnych kobiet i mężczyzn. Zero autentyczności, naturalności - gdzie nie spojrzeć tatuarze i silikon, o poziomie intelektualnym lepiej się nie wypowiadać. Już w zwiastunie lansują się na ideały pozbawione wad. Po takim wstępie traci się zainteresowanie by dalej oglądać. Czy do tego projektu naprawdę nie zgłosiły się żadne inne osoby? Lepiej niczego nie nagrywać niż coś takiego, strata czasu i zmarnowana kasa. Oby inne nowości w wiosennej ramówce były na lepszym poziomie i dały się oglądać......Pozdrawiam tych, którzy myślą podobnie.

    26.02.2020 18:45
  • Gość (gość)

    Skąd to zdziwienie takimi osobami? A kto na poziomie z klasą poszedłby do tego typu programu?

    26.02.2020 14:31
NowszeStarsze