"House of the Dragon". Początek zdjęć do prequela "Gry o tron" w 2021 roku. Kiedy premiera serialu o Targaryenach?

Zdjęcia do serialu "House of the Dragon" wystartują w 2021 roku. W sieci pojawiły się grafiki zapowiadające nadejście smoków. Kiedy serial o Targaryenach będzie dostępny w HBO?

Multimedia

"Smoki nadchodzą" - zakomunikowało w piątek, 4 grudnia HBO. Zdjęcia do prequela "Gry o tron" wystartują w 2021 roku. Akcja serialu będzie rozgrywać się 300 lat przed wydarzeniami opisanymi w "Grze o tron" i koncentrować się na dynastii Targaryenów. Głównymi bohaterami będą: Aegon, Visenya i Rhaenys Targaryenowie.

Im więcej smoków, tym lepiej - piszą podekscytowani fani.

Casting do serialu o Targaryenach wystartował. Kim będą główni bohaterowie?Zobacz więcej

Wraz z datą rozpoczęcia zdjęć, w sieci pojawiły się pierwsze grafiki zapowiadające serial "House of the Dragon". Znajdziesz je w galerii.

Zobacz galerię

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, premiera "House of the Dragon" będzie mogła odbyć się w 2022 rok. Przypominamy, że za reżyserię pilota odpowiada Miguel Sapochnik. Autorami scenariusza, który bazuje na książce "Ogień i krew" są Ryan Condal i George R.R. Martin.

Pierwszy sezon serialu "House of the Dragon" ma liczyć 10 odcinków.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

"Gra o tron" to jeden z najważniejszych seriali ostatnich lat, który wyznaczył nową jakość w telewizji. 1. sezon kultowej już produkcji HBO zadebiutował 17 kwietnia 2011 roku. Premiera finałowej serii odbyła się 14 kwietnia 2019 roku. W sumie powstało 8. sezonów opowiadających o zażartej walce o Żelazny Tron krainy Westeros. Seriale osadzone w świecie wykreowanym przez George'a R.R. Martina będą bardzo istotne dla koncernu WarnerMedia, który przygotowuje się do uruchomienia własnego serwisu streamingowego o nazwie HBO Max.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×