"Idol". Alicja Janosz nagrała płytę dla dzieci. Promuje ją z mężem i synkiem

Zwyciężczyni 1. edycji "Idola" wydaje płytę dla dzieci. Alicja Janosz promuje ją singlem "Goń złego wilka" razem z mężem i synkiem.

Multimedia

Alicja Janosz wydaje płytę dla dzieci

Alicja Janosz w 2002 roku wygrała 1. polską edycję "Idola". Przez pierwsze lata po programie wokalistka korzystała ze swoich 5 minut sławy i próbowała ustalić swoją pozycję na rynku muzycznym. Później, aż d 2010 roku zrobiło się o niej cicho. To właśnie wtedy wróciła na scenę z zespołem HooDoo Band. Jednocześnie Alicja Janosz wyszła za mąż za Bartosza Niebieleckiego, perkusistę zespołu HooDoo Band, a w 2014 roku na świecie pojawił się ich syn.

Alicja Janosz wygrała pierwszą polską edycję hitowego talent show. Jak zmieniła się od tego czasu?Zobacz więcej

Teraz Alicja Janosz z mężem ii synkiem promuje singiel "Goń złego wilka", który jest zapowiedzią jej nowej płyty. Wokalistka tym razem postawiła na projekt dla dzieci. Wydawnictwo nazywać się będzie "Alicja Janosz dzieciom" i trafi do sprzedaży 29 marca.

Kochani, od teraz możecie śpiewać i tańczyć razem ze mną! Zobaczcie teledysk do pierwszego singa z płyty ALICJA JANOSZ DZIECIOM 🥳 Koniecznie puście to Waszym dzieciom 🥰

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×