"Idol". Elżbieta Zapendowska traci wzrok. Problemy z oczami uniemożliwiają jej pracę w telewizji

Elżbieta Zapendowska od lat zmaga się z postępującą chorobą oczu. Sytuacja jest jednak coraz gorsza. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że traci wzrok. Okazuje się też, że problemy z oczami uniemożliwiają jej pracę w telewizji.

Multimedia

Elżbieta Zapendowska traci wzrok

Elżbieta Zapendowska to jedna z najbardziej cenionych specjalistek od emisji głosu w Polsce. Dzięki swojemu niebywałemu słuchowi zaczęła pojawiać się w telewizji jako jurorka w programie "Idol", a następnie "Must be the music. Tylko muzyka". Od lat zmaga się jednak z poważnymi problemami ze wzrokiem.

Elżbieta Zapendowska jako jedyna jurorka od początku istnienia show. Jak się zmieniła? Zobacz więcej

Okazuje się, że choroba oczu 73-latki postępuje. "Jedno oko mam już w ogóle nieczynne, a z drugim też nie jest najlepiej. Jednak mówię, że jeszcze chłopa od baby odróżnię, więc jako tako sobie radzę w tym codziennym życiu. Zdaję sobie sprawę, że już lepiej nie będzie, a tylko gorzej, dlatego trzeba to pokochać i tyle. I nie można liczyć na to, że zdarzy się cud, że będzie olśnienie i będę miała sokoli wzrok. Nie będę" - powiedziała "Faktowi".

Zapendowska podkreśla jednak, że mimo problemów nie traci poczucia humoru i wciąż stara się na wesoło podchodzić do życia. Przyznaje przy tym, że problemy ze wzrokiem uniemożliwiają jej pracę w telewizji. "Ja już mam swój wiek, mam ślepotę zaawansowaną, więc nie byłoby mi tak łatwo w czymś takim uczestniczyć, nawet gdybym dostała taką propozycję. Wiek robi swoje i trzeba adekwatnie do swojego wieku liczyć swoje zamiary i swoje życie układać" - zauważyła.

Elżbieta Zapendowska krytykuje talent Zenka Martyniuka, a on dosadnie jej odpowiada! Będzie wojna?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×