"Iron Majdan" odcinek 5. Małgosia i Radek na Dzikim Zachodzie! "Będę wyglądała czadersko!" [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

"Iron Majdan" na Dzikim Zachodzie! W 5. odcinku programu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana zobaczymy bohaterów, którzy poczują się jak na planie westernu! Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Iron Majdan" odcinek 5. w poniedziałek, 9.04.2018 o godz. 22:30 w TVN! - sprawdź program tv

Bezkres prerii, stada rączych koni, urocze amerykańskie krowy, kowbojskie kapelusze i wyzwanie jakiego nie podjął się jeszcze żaden Polak! A co dopiero para mieszczuchów. Tym razem na "Iron Majdan" czeka sceneria rodem z westernu i kobieta, która żadnej pracy się nie boi - Kelly Work. Jej rancho wielkości przeciętnego polskiego miasta dla małoletnich od lat 12 BRAK stanie się areną zmagań dla Radka i Małgosi, a sama gospodyni nie stosuje względem swoich nowych pracowników taryfy ulgowej.

Jakie kraje odwiedzili Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan? Gdzie nie wrócą? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Szybka adaptacja w trudnych warunkach oraz czynny udział w codziennych obowiązkach – to wszystko miało przygotować Majdanów do bycia prawdziwymi kowbojami. Tylko czy da się zostać Johnem Waynem w ciągu tygodnia? Dziki Zachód był spełnieniem marzeń dla Radka, w Małgosi jazda konna obudziła niezaleczoną traumę. A to był dopiero początek przygody…. Znakowanie bydła, noc na prerii i strzelanie z broni to było zdecydowanie za dużo jak na pierwszy raz na Dzikim Zachodzie.

SPRAWDŹ! Najlepsza kolekcja seriali i programów na żywo w ofercie player+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×