Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality show

Jesienią 2015 r. w telewizji pojawią się nowe programy o tematyce ślubnej. Prawdopodobnie jeden z nich poprowadzi Izabela Janachowska.

Multimedia

Od czasu własnego ślubu, Izabela Janachowska postanowiła zagłębić się w temat przygotowań ślubnych. Założyła bloga Wedding Dream, za pomocą któremu doradza przyszłym pannom młodym, a wkrótce zobaczymy ją w roli prowadzącej nowego reality show.

CZYTAJ WIĘCEJ: ŚLUBNY REALITY SHOW JESIENIĄ 2015 W TVN STYLE STEFANO TERRAZZINO POPROWADZI "SALON SUKIEN ŚLUBNYCH" NA TLC

W programie TVN Style Janachowska miałaby pojawiać się w domach par, przygotowujących się do ślubu, aby pomóc im odnaleźć się w wirze przygotowań. Rozwiąże wszystkie problemy dotyczące m.in. wyglądu panny młodej czy pana młodego, niepasującej sukni ślubnej czy organizacji wesela i udowodni, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Podpowie co robić, gdy restauracja w ostatniej chwili odwoła rezerwację, albo gdy wymarzona suknia okaże się za mała.

Dodatkowo, Izabela Janachowska pojawi się także w "Salonie sukien ślubnych" w TLC, w którym doradzi uczestniczkom, jaką suknię ślubną wybrać. Program poprowadzi Stefano Terrazzino.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×