"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Tymek i Kasta promują nowy film Macieja Kawulskiego!

Do sieci trafił właśnie teledysk promujący nowy film Macieja Kawulskiego pt. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Na mikrofonie udzielają się Tymek i Kasta! Sprawdźcie teledysk!

Multimedia

Tymek i Kasta nagrali wspólnie numer pt. "Jak zostałem gansgterem". Za bit odpowiada Matheo. Klip i kawałek promuje film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego, który do kin trafi 3 grudnia.

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię.

Pierwsze zdjęcia z filmu erotycznego na podstawie hitu Blanki Lipińskiej!Zobacz więcej

Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią – czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×