"Jaka to melodia?". Dagmara Bryzek pochwaliła się wokalem! Fani zachwyceni śpiewem gwiazdy "Korony królów"!

Już jakiś czas temu zmieniła się koncepcja programu "Jaka to melodia?" i teraz na scenie programu TVP coraz częściej pojawiają się gwiazdy Telewizji Polskiej, które mniej lub bardziej radzą sobie ze śpiewem. Do tej drugiej grupy zdecydowanie należy Dagmara Bryzek, bowiem gwiazda "Korony królów" wręcz zachwyciła widzów swoim wokalem!

Multimedia

Dagmara Bryzek to aktorka, którą widzowie TVP doskonale znają z serialu "Korona królów". Serialowa królowa Jadwiga już niestety pożegnała się z widzami historycznej telenoweli TVP, ale w telewizji wciąż jest miejsce dla Dagmary Bryzek.

Ostatnio coraz częściej młodą aktorkę oglądamy nie w filmowych bądź serialowych rolach, a w innych charakterze. Od jakiegoś czasu Bryzek pojawia się w programie "Jaka to melodia?", gdzie zachwyca widzów swoim wokalem!

Teraz Dagmara Bryzek postanowiła sama pochwalić się swoim występem na scenie show prowadzonego przez Rafała Brzozowskiego. Piękna aktorka zaśpiewała piosenkę Vanessy Paradis pt. "Joe Le Taxi".

Dagmara Bryzek pokazała się w bieliźnie! Była gwiazda TVP na seksownym zdjęciu!Zobacz więcej

Efekt oceńcie sami, ale obserwatorzy Dagmary Bryzek nie mogą oderwać wzroku i uszy! Niektórzy nawet twierdzą, że wyszło lepiej niż w oryginalnej wersji (pisownia oryginalna)!

Pięknie pani śpiewa😍👌

Wow!!! Pięknie śpiewasz😍🔥❤️

Jeju genialnie śpiewasz! Oby więcej twoich występów 😍❤️ Uczyłaś się gdzieś wokalu?

Świetne wykonanie 🔥❤️

Królowa nie tylko w filmie ale i na scenie piękny głos 😍🔥

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tra (gość)

    Supcio!

    24.02.2021 18:10
  • Pavel (gość)

    Bardzo dobry wokal i wykon!

    23.02.2021 00:53
  • Lidka (gość)

    Piorunujący efekt! Super wykonanie.

    22.02.2021 12:48
  • PytamZCiekawości (gość)

    Czy coś wiadomo o tym czy Pani Dagmara jest w związku?

    21.02.2021 21:21
  • Klara (gość)

    Fajny występ choć widziałam lepsze!

    21.02.2021 18:37
  • Hurrrrra (gość)

    I bardzo dobrze! Trzeba promować osoby takie jak Pani Dagmara Bryzek!

    21.02.2021 15:46
  • Olo (gość)

    Bardzo dobry występ nie rozumiem krytyki!

    21.02.2021 12:39
  • WOJCIECH MAJCHRZAK (gość)

    AGNIESZKA WIELGOSZ

    21.02.2021 12:03
  • DANIEL OLBRYCHSKI (gość)

    TOMASZ STOCKINGER

    21.02.2021 12:01
  • EWA ZIETEK (gość)

    TOMASZ OSWIECINSKI

    21.02.2021 11:59
  • Januż (gość)

    Występ bardzo dobry choć nie tak bardzo dobry jak kreacja w Koronie Królów.

    21.02.2021 11:53
  • Sexy Bomba (gość)

    Jak dla mnie bomba!

    21.02.2021 11:03
  • Antek (gość)

    Moim zdaniem szału nie ma, ale przyjemnie się słucha.

    21.02.2021 09:23
  • Xd) (gość)

    Fajnie się słucha.

    21.02.2021 08:27
  • Waldi (gość)

    Występ był OK.

    21.02.2021 07:14
  • Pjoter (gość)

    Faktycznie jest się czym pochwalić.

    20.02.2021 22:16
  • Hubert (gość)

    Aż dziw, że Panią Dagmarę tak mało ludzi obserwuję na Instagramie. Powinno być wielokrotnie więcej niż 13 tysięcy obserwujących.

    20.02.2021 21:15
  • Aśka (gość)

    Taki potencjał prezentowany przez Dagmarę Bryzek powinien być częściej pokazywany!

    20.02.2021 20:29
  • Chłop (gość)

    Fajny artykuł choć przyznam, że poprzedni artykuł jak Pani Dagmara Bryzek była w bieliźnie był lepszy.

    20.02.2021 19:49
  • Tja (gość)

    Patrząc na komentarze, które są w znacznej mierze pozytywne (z wyjątkiem jednego negatywnego i jeden neutralny na kilkanaście pozytywnych) to jestem zdziwiona, że tak mało się piszę w Internecie o Pani Dagmarze Bryzek!

    20.02.2021 19:04
NowszeStarsze