"Jaka to melodia?". Dagmara Bryzek pochwaliła się wokalem! Fani zachwyceni śpiewem gwiazdy "Korony królów"!

Już jakiś czas temu zmieniła się koncepcja programu "Jaka to melodia?" i teraz na scenie programu TVP coraz częściej pojawiają się gwiazdy Telewizji Polskiej, które mniej lub bardziej radzą sobie ze śpiewem. Do tej drugiej grupy zdecydowanie należy Dagmara Bryzek, bowiem gwiazda "Korony królów" wręcz zachwyciła widzów swoim wokalem!

Multimedia

Dagmara Bryzek to aktorka, którą widzowie TVP doskonale znają z serialu "Korona królów". Serialowa królowa Jadwiga już niestety pożegnała się z widzami historycznej telenoweli TVP, ale w telewizji wciąż jest miejsce dla Dagmary Bryzek.

Ostatnio coraz częściej młodą aktorkę oglądamy nie w filmowych bądź serialowych rolach, a w innych charakterze. Od jakiegoś czasu Bryzek pojawia się w programie "Jaka to melodia?", gdzie zachwyca widzów swoim wokalem!

Teraz Dagmara Bryzek postanowiła sama pochwalić się swoim występem na scenie show prowadzonego przez Rafała Brzozowskiego. Piękna aktorka zaśpiewała piosenkę Vanessy Paradis pt. "Joe Le Taxi".

Dagmara Bryzek pokazała się w bieliźnie! Była gwiazda TVP na seksownym zdjęciu!Zobacz więcej

Efekt oceńcie sami, ale obserwatorzy Dagmary Bryzek nie mogą oderwać wzroku i uszy! Niektórzy nawet twierdzą, że wyszło lepiej niż w oryginalnej wersji (pisownia oryginalna)!

Pięknie pani śpiewa😍👌

Wow!!! Pięknie śpiewasz😍🔥❤️

Jeju genialnie śpiewasz! Oby więcej twoich występów 😍❤️ Uczyłaś się gdzieś wokalu?

Świetne wykonanie 🔥❤️

Królowa nie tylko w filmie ale i na scenie piękny głos 😍🔥

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • DoGosc (gość)

    Faktycznie trzeba przyznać, że nie zna języka francuskiego. Czy słoń mi na ucho nadepnął? Moim zdaniem nie. Moim zdaniem ładny wokal choć Pani Dagmara powinna śpiewać w języku, który zna może być polski czy angielski. Wtedy można byłoby pokusić się o lepszą ocenę. W porównaniu do na siłę lansowanej przez TVP Izy Krzan to faktycznie śpiew Izy jest fatalny.

    20.02.2021 18:19
  • KKFan (gość)

    Promujcie więcej takich wartościowych osób jak Dagmara Bryzek! Tej Pani powinno być zdecydowanie więcej w mediach, a nie pożal się Boże prezenterek typu Krupińska, Nowakowska czy Krzan!

    20.02.2021 18:15
  • Telemagazynie (gość)

    Znacie może Państwo jakie są plany aktorskie Pani Dagmary Bryzek?

    20.02.2021 18:12
  • Goja (gość)

    Klasa sama w sobie, mądra inteligentna kobieta, mam nadzieję że trafi na kolejną świetną rolę po królowej Jadwidze, życzę z całego serca. Powodzenia Pani Dagmaro.

    20.02.2021 18:03
  • Lolita (gość)

    Ciekawa osobowość, której sodówka nie uderzyła do głowy. Dużo lepsza byłaby w roli jurora Dance Dance Dance bo nie gwiazdorzy tak jak Ida Nowakowska!

    20.02.2021 17:35
  • Yupi (gość)

    Czy można się nie zachwycać Panią Dagmarą Bryzek?

    20.02.2021 17:16
  • Wincyj (gość)

    Częściej piszcie o Dagmarze Bryzek!

    20.02.2021 16:53
  • Hiacynta (gość)

    Ciekawa jestem jak śpiewa polskie przeboje!

    20.02.2021 16:27
  • TVP Kobieta (gość)

    A może dać Pani Dagmarze Bryzek jakiś nowy program w TVP Kobieta odnośnie np. medytacji?

    20.02.2021 16:08
  • Gosc (gość)

    Zenada.czy wam slon nadepnal na ucho?Ta kobieta spiewa ja moje osmioletnie uczennice a moze nawet gorzej.

    20.02.2021 15:58
  • Dance (gość)

    Widziałabym Panią Dagmarę w jako jurora w Dance Dance Dance

    20.02.2021 15:17
  • Prezesie Kurski (gość)

    Wziąłby Pan Panią Dagmarę Bryzek do jakiegoś serialu!

    20.02.2021 15:15
  • Trudno... (gość)

    Się nie zachwycać Dagmarą Bryzek!

    20.02.2021 14:49
  • TVPiS (gość)

    Nie jestem fanką TVP, ale trzeba pogratulować TVP, że dobrze zainwestował w początkującą aktorkę panią Bryzek!

    20.02.2021 14:24
  • Ktoś Wie? (gość)

    Ciekaw jestem czy Pani Dagmara ma partnera? Jeśli tak to trzeba jemu pogratulować tak bardzo wartościowej partnerki!

    20.02.2021 13:51
  • Bonzo (gość)

    Fajnie, że Telemagazyn pisze o wartościowych aktorkach takich jak Pani Dagmara Bryzek.

    20.02.2021 13:49
  • DobraRada (gość)

    Ja bym miała taką propozycję do Telemagazynu. Piszcie Państwo o osobach, które są często komentowane, a nie tylko te, które mają zasięgi. Nie wiem dlaczego, ale artykuły o Pani Dagmarze są z reguły pozytywne i są często komentowane. Nie trzeba iść za Pudelkiem czy Plejadą gdzie liczą się tylko gwiazdy co mają zasięgi.

    20.02.2021 13:24
  • Rob (gość)

    Czy Pani Dagmara występuję teraz w jakimś serialu czy filmie?

    20.02.2021 12:59
  • Plotkarz (gość)

    Dajcie Pani Dagmarze poprowadzić jakiś program muzyczny czy taneczny. Pani Dagmara gra na fortepianie, śpiewa i jest zawodową tancerką. Czyli ma kompetencje. A tak TVP niestety będzie inwestować w całą masę celebrytów z zasięgali w social mediach.

    20.02.2021 12:49
  • Kasia (gość)

    Porównując występ Pani Dagmary Bryzek do występu Pani Izy Krzan to stwierdzam, że Pani Dagmara ma piękny głos, a Pani Iza to wiadomo, że słabo. W ogóle Pani Iza ma dziwną dykcję. Ale wiadomo, że Pani Dagmara ma mniej followersów, więc zainteresowanie działalnością Pani Dagmary jest niskie.

    20.02.2021 12:00