"Jaka to melodia?" i "Jeden z dziesięciu" wstrzymane! TVP zawiesza emisję premierowych odcinków teleturniejów

"Jaka to melodia?" i "Jeden z dziesięciu" podzielą los wielu innych programów i seriali, które ze względu na pandemię koronawirusa nie mogą być kontynuowane. Do kiedy będziemy oglądać premierowe odcinki teleturniejów?

Multimedia

"Jaka to melodia?" i "Jeden z dziesięciu" wstrzymane

Jeszcze tylko przez kilka dni będzie można oglądać premierowe odcinki programów "Jaka to melodia?" oraz "Jeden z dziesięciu". Prace na planie teleturniejów musiały zostać wstrzymane ze względu na pandemię koronawirusa. Zdjęcia są zawieszone już od jakiegoś czasu.

Hiszpański serial zamiast "Klanu" i " Korony królów" w TVP1! O czym jest? Kiedy premiera? Zobacz więcej

"Jaka to melodia?" (emisja od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 oraz w niedziele o godz. 18:30) będzie pokazywana do niedzieli, 5 kwietnia, a "Jeden z dziesięciu" (emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:55) - do wtorku, 14 kwietnia. Później TVP1 emitować będzie powtórki obu produkcji.

Przypomnijmy, że gospodarzem "Jaka to melodia?" jest Rafał Brzozowski, który zastąpił w tej roli Norbiego. Panowie "zamienili się" programami, które prowadzili (Norbi przeszedł do "Koła fortuny"). W "Jednym z dziesięciu" od 25 lat prowadzącym jest Tadeusz Sznuk.

Monika Janowska ostro o Rafale Brzozowskim. Co powiedziała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bartek (gość)

    Niech te programy wrócą jak najszybciej ale powtórki może będę oglądać

    01.04.2020 19:43

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×