"Jaka to melodia". Norbi odchodzi z programu! Zastąpi go... Rafał Brzozowski! Norbi za to poprowadzi "Koło fortuny"!

Wielka niespodzianka czeka fanów dwóch, najpopularniejszych programów rozrywkowych. Od września nastąpi zmiana prowadzących „Koło Fortuny” w TVP2 oraz „Jaka to melodia?” w TVP1!

Multimedia

Gospodarzem teleturnieju „Koło Fortuny” zostanie dziennikarz i piosenkarz Norbi, natomiast Rafał Brzozowski poprowadzi cieszący się ogromną sympatią widzów program muzyczny „Jaka to melodia?”. Obaj prowadzący, zdaniem TVP, doskonale poradzili sobie w dotychczasowych rolach, więc przyszła pora na nowe wyzwania.

Robert Janowski o kulisach rozstania z "Jaka to melodia?". Było tak jak z Barbarą Kurdej-Szatan?Zobacz więcej

Zamiana prowadzących to nie jedyna niespodzianka. Od września obydwa programy będą miały nową, odświeżoną scenografię! Co się jeszcze zmieni? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • henryk (gość)

    1000 % zgody z "gloria" (31.07.2019)

    31.07.2019 18:09
  • gloria (gość)

    Fajnie, że Rafał poprowadzi melodię, ale przestanę tym samym oglądać koło fortuny, bo ten Norbii do niczego się nie nadaje....

    31.07.2019 17:52
  • gosc (gość)

    obydwaj panowie sa do kitu

    22.07.2019 17:44
  • Wielbicielka programu (gość)

    Od kiedy Janowski nie prowadzi ( Jaka to melodia )straciłam sens jego oglądania.

    21.07.2019 00:16
  • Krystynka (gość)

    Chcemy Jankowskiego to będziemy ogladac

    20.07.2019 15:42
  • Kamila (gość)

    Niech Janowski wraca do programu jaka to melodia

    20.07.2019 12:03
  • Kamila (gość)

    Wolałabym żeby Janowski prowadził dalej jaka melodia

    20.07.2019 11:58
  • Lupka (gość)

    Liczę że Izabella bedzie siedzieć na widowni i to gdzieś z tylu nie bedzie widać jak bawi się tymi paluszkami swoimi

    20.07.2019 10:34
  • Hmmmm (gość)

    Ciekawe czy Norbiego też będzie tak dotykac

    20.07.2019 10:31
  • Gapa (gość)

    Błagam Izabella zmiencie

    20.07.2019 10:30
  • Agnieszka (gość)

    Jesteśmy ludźmi którzy przyzwyczajają się do osób więc zmiany które są wprowadzane nas irytują.Ale znowu po jakimś czasie się przyzwyczaimy.

    20.07.2019 06:29
  • Elżbieta (gość)

    Byłam sceptycznie nastawiona co do prowadzenia pr.Jaka to melodia przez Norbi, ale sprawdził się, jest taki serdeczny, ciepły, zawsze uśmiechnięty, dla mnie strzał w dziesiątkę 😆a Janowski był zmanierowany, nie rzadko nie miły i czasem poirytowany niewiedza uczestników,. Brawo Norbi 💗

    19.07.2019 23:55
  • Elżbieta (gość)

    Byłam sceptycznie nastawiona co do prowadzenia pr.Jaka to melodia przez Norbi, ale sprawdził się, jest taki serdeczny, ciepły, zawsze uśmiechnięty, dla mnie strzał w dziesiątkę 😆a Janowski był zmanierowany, nie rzadko nie miły i czasem poirytowany niewiedza uczestników,. Brawo Norbi 💗

    19.07.2019 23:54
  • Elżbieta (gość)

    Byłam sceptycznie nastawiona co do prowadzenia pr.Jaka to melodia przez Norbi, ale sprawdził się, jest taki serdeczny, ciepły, zawsze uśmiechnięty, dla mnie strzał w dziesiątkę 😆a Janowski był zmanierowany, nie rzadko nie miły i czasem poirytowany niewiedza uczestników,. Brawo Norbi 💗

    19.07.2019 23:54
  • Telewidz (gość)

    Co za nietrafna zmiana...A tak lubiłam "Koło Fortuny"... Norbi nie nadaje się do prowadzenia żadnego problemu...zepsuł swoją obecnością "Jaką to melodię", zepsuje też "Koło Fortuny".... Baaaaaaardzo szkoda.... :(

    19.07.2019 22:45
  • Kamila (gość)

    Chcą zwiększyć oglądalność Jaka to melodia to dają Rafała, bo jest lepszym prowadzącym od Norbiego. Jednak to się odbije na Kole fortuny bo teraz tam oglądalność spadnie. Żeby chociaż Izy z programu nie zabrały.

    19.07.2019 22:39
  • Szelma (gość)

    Beznadzieja. TVP nie wie już co robić bo i tak nie ma oglądalności to zmienia. I się chwali że oglądalność super to trzeba zmian ale kit.

    19.07.2019 22:12
  • Ewa (gość)

    Szkoda że Koła Fortuny nie będzie dalej prowadzić Rafał Brzozowski bo bardzo fajnie prowadził i śpiewał.A Norbi to nie nadaje się do prowadzenia programów takich programów bo jak zaczął prowadzić Jaką to melodię to już przestałam patrzeć bo okropnie to prowadził to jak teraz będzie prowadził.Bardzo bym wolała żeby spowrotem prowadzil Rafał Brzozowski

    19.07.2019 22:11
  • Hanna.K (gość)

    Nareszcie, może znowu będzie można oglądać ten program, chociaż następcy też brak charyzmy.

    19.07.2019 20:06