"Jaka to melodia". Norbi odchodzi z programu! Zastąpi go... Rafał Brzozowski! Norbi za to poprowadzi "Koło fortuny"!

Wielka niespodzianka czeka fanów dwóch, najpopularniejszych programów rozrywkowych. Od września nastąpi zmiana prowadzących „Koło Fortuny” w TVP2 oraz „Jaka to melodia?” w TVP1!

Multimedia

Gospodarzem teleturnieju „Koło Fortuny” zostanie dziennikarz i piosenkarz Norbi, natomiast Rafał Brzozowski poprowadzi cieszący się ogromną sympatią widzów program muzyczny „Jaka to melodia?”. Obaj prowadzący, zdaniem TVP, doskonale poradzili sobie w dotychczasowych rolach, więc przyszła pora na nowe wyzwania.

Robert Janowski o kulisach rozstania z "Jaka to melodia?". Było tak jak z Barbarą Kurdej-Szatan?Zobacz więcej

Zamiana prowadzących to nie jedyna niespodzianka. Od września obydwa programy będą miały nową, odświeżoną scenografię! Co się jeszcze zmieni? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Maja (gość)

    Dzisiejszy odcinek super .Prowadzący super. Pan Rafał przepieknie zaspiewał z panią Ireną. Cudowny wystep Aleksandry . Super goscie.

    07.09.2019 18:25
  • Krytyk (gość)

    Norbi, gwiazdor jednej piosenki po niej z tv powinien zniknąć. Brzozowski, prezencja ok, głos taki sobie, oby w pulpit tyle nie zaglądał co poprzednik. Meritum wszystkiego: Nie ma i nie było lepszego od Janowskiego.!

    07.09.2019 15:42
  • Ela (gość)

    Norbi jest super ja to bym sobie życzyła żeby usunęli te przygłupią Ize bo ani to ładne ani mądre wcina swoje trzy grosze ubrana jest koszmarnie młoda osoba a ubrana jak babcia z targu nie lubie na nią patrzeć bo na siłę próbuje sie przebić w tv..

    07.09.2019 14:53
  • Patrycja (gość)

    Norbi sprawdził się rewelacyjnie w Jaka to melodia tchnął w ten program tyle poztywnej energi ..ale Brzozowski ?no sory bardzo nie wiem kto mu wmówił że potrafi śpiewać..jak słysze te jego wypociny to eh...Norbi wszędzie sobie poradzi bo jest pozytywny a Brzozu to nie wiem może niech literki odsłania za tę pseudo Izę..

    07.09.2019 14:45
  • Sylwia (gość)

    Wielka szkoda, ze Norbi nie poprowadzi" Jaka to melodia "..sprawdzil sie na 100%. Pan Brzozowski powinien tylko spiewac , spiewac i spiewac...Nie nadaje sie do zadnego programu jako prowadzacy..zreszta Pani Izabela rowniez...

    18.08.2019 18:26
  • henryk (gość)

    1000 % zgody z "gloria" (31.07.2019)

    31.07.2019 18:09
  • gloria (gość)

    Fajnie, że Rafał poprowadzi melodię, ale przestanę tym samym oglądać koło fortuny, bo ten Norbii do niczego się nie nadaje....

    31.07.2019 17:52
  • gosc (gość)

    obydwaj panowie sa do kitu

    22.07.2019 17:44
  • Wielbicielka programu (gość)

    Od kiedy Janowski nie prowadzi ( Jaka to melodia )straciłam sens jego oglądania.

    21.07.2019 00:16
  • Krystynka (gość)

    Chcemy Jankowskiego to będziemy ogladac

    20.07.2019 15:42
  • Kamila (gość)

    Niech Janowski wraca do programu jaka to melodia

    20.07.2019 12:03
  • Kamila (gość)

    Wolałabym żeby Janowski prowadził dalej jaka melodia

    20.07.2019 11:58
  • Lupka (gość)

    Liczę że Izabella bedzie siedzieć na widowni i to gdzieś z tylu nie bedzie widać jak bawi się tymi paluszkami swoimi

    20.07.2019 10:34
  • Hmmmm (gość)

    Ciekawe czy Norbiego też będzie tak dotykac

    20.07.2019 10:31
  • Gapa (gość)

    Błagam Izabella zmiencie

    20.07.2019 10:30
  • Agnieszka (gość)

    Jesteśmy ludźmi którzy przyzwyczajają się do osób więc zmiany które są wprowadzane nas irytują.Ale znowu po jakimś czasie się przyzwyczaimy.

    20.07.2019 06:29
  • Elżbieta (gość)

    Byłam sceptycznie nastawiona co do prowadzenia pr.Jaka to melodia przez Norbi, ale sprawdził się, jest taki serdeczny, ciepły, zawsze uśmiechnięty, dla mnie strzał w dziesiątkę 😆a Janowski był zmanierowany, nie rzadko nie miły i czasem poirytowany niewiedza uczestników,. Brawo Norbi 💗

    19.07.2019 23:55
  • Elżbieta (gość)

    Byłam sceptycznie nastawiona co do prowadzenia pr.Jaka to melodia przez Norbi, ale sprawdził się, jest taki serdeczny, ciepły, zawsze uśmiechnięty, dla mnie strzał w dziesiątkę 😆a Janowski był zmanierowany, nie rzadko nie miły i czasem poirytowany niewiedza uczestników,. Brawo Norbi 💗

    19.07.2019 23:54
  • Elżbieta (gość)

    Byłam sceptycznie nastawiona co do prowadzenia pr.Jaka to melodia przez Norbi, ale sprawdził się, jest taki serdeczny, ciepły, zawsze uśmiechnięty, dla mnie strzał w dziesiątkę 😆a Janowski był zmanierowany, nie rzadko nie miły i czasem poirytowany niewiedza uczestników,. Brawo Norbi 💗

    19.07.2019 23:54
  • Telewidz (gość)

    Co za nietrafna zmiana...A tak lubiłam "Koło Fortuny"... Norbi nie nadaje się do prowadzenia żadnego problemu...zepsuł swoją obecnością "Jaką to melodię", zepsuje też "Koło Fortuny".... Baaaaaaardzo szkoda.... :(

    19.07.2019 22:45
NowszeStarsze