"Jaka to melodia". Norbi zastąpi Roberta Janowskiego? TVP komentuje plotki! [OŚWIADCZENIE]

W mediach jest coraz większe zamieszanie wokół nowej odsłony programu "Jaka to melodia". Z show pożegnał się dotychczasowy prowadzący Robert Janowski, a sam program ma powrócić na antenę "Jedynki" w odświeżonej odsłonie. Co to oznacza?

Multimedia

"JAKA TO MELODIA" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

W ostatnich dniach w mediach pojawiało się coraz więcej doniesień na temat nowej wersji programu "Jaka to melodia". Według plotek, Telewizja Polska już znalazła następcę Roberta Janowskiego w roli prowadzącego popularne show.

Mówi się, że nowa wersja "JTM" była przygotowywana z myślą o Halinie Młynkovej jako prowadzącej, ale wokalistka miałaby finalnie zrezygnować z tej funkcji. Sama artystka nie skomentowała tych doniesień w swoich mediach społecznościowych. Zamiast tego na giełdzie nazwisk pojawił się Norbi, którego w ostatnich godzinach portale plotkarskie namaściły na następcę Roberta Janowskiego.

Robert Janowski odszedł z programu! "Przypominało to wręcz sektę" [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Telewizja Polska nie mogła tak tego zostawić i wydała oficjalne oświadczenie w sprawie przyszłości programu "Jaka to melodia". W oświadczeniu czytamy:

Pojawiające się w mediach informacje odnośnie programu Jaka to melodia są często plotkami mającymi zaszkodzić nowej odsłonie tego popularnego programu. Prawdopodobnie ich autorami są osoby, z którymi Telewizja Polska nie będzie kontynuować współpracy. TVP nie komentowała rozstania z dotychczasowym prowadzącym program panem Robertem Janowskim. Możemy jedynie stwierdzić, że z jego strony nie było woli współpracy. Pan Janowski nie zapoznał się z proponowanymi zmianami w programie więc nie rozumiemy skąd biorą się jego komentarze w tym zakresie. Wszelkie informacje o pojawieniu się w „JTM” utworów disco polo są nieprawdziwe i nie mają potwierdzenia w faktach. Producentem formatu jest Telewizja Polska - podwykonawcy mogą otrzymywać cząstkowe zlecenia na świadczenie pojedynczych usług na rzecz produkcji. Spekulacje na temat nowego prowadzącego program zostaną rozwiane podczas konferencji ramówkowej.

Jak będzie wyglądać nowa odsłona programu "Jaka to melodia"? Tego jeszcze nie wiemy, ale liczne grono fanów programu już nie może się doczekać, aby dowiedzieć się, jak będzie wyglądać ostateczna wersja ich ulubionego show.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Aby nie Norbi Janowski idealnie prowadził program od lat

  15.09.2018 17:47
 • Kati (gość)

  Nikt tak nie prowadził programu jak Janowski 💕 Niebo nie !!!!!

  15.09.2018 17:45
 • Zainteresowana (gość)

  Boze tylko nie Norbi mam mnostwo znajomych nikt go nie lubi a tym bardziej jego glupkowatych dowcipow nic nie znaczacy osobnik naprawde niema bardziej madrego?

  21.08.2018 12:43
 • Teresa (gość)

  Tylko nie to. Nie Norbi to pajac . Mam dośc Jankowskiego ale Norbi to zly pomysł. W ogóle moze coś nowego świeżego .

  19.08.2018 19:05
 • Norbi (gość)

  to bezpretensjonalny facet, prawdziwy i dowcipny, dusza towarzystwa. Czekam na Jego program Jaka to melodia!

  18.08.2018 23:03
 • pani monika (gość)

  no i tak jego pazerna baba z ameryki go utopiła

  18.08.2018 23:03
 • Monia (gość)

  A kto to jest ten pan Janowski?

  18.08.2018 23:01
 • ola (gość)

  Pan Janowski zrozumiał chyba ze juz nie bedzie łupał po 200 tys miesiecznie

  18.08.2018 22:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×