"Jaka to melodia". Robert Janowski wraca do aktorstwa? Co dalej z nowym programem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po odejściu z "Jaka to melodia" Robert Janowski zapowiedział nowy program, który formatem ma przypominać prowadzony przez niego hit Jedynki. Jak wynika jednak z najnowszych doniesień, muzyk i dziennikarz zamierza również wrócić do aktorstwa! Gdzie zagra Robert Janowski?

Multimedia

Robert Janowski po odejściu z "Jaka to melodia" poinformował na swoim Facebooku, że pracuje już nad nowym programem, który również będzie teleturniejem muzycznym o formule quizu. Muzyk chce również kontynuować karierę wokalną i skupia się obecnie na trasie koncertowej swojej nowej płyty "Najpiękniejsze melodie". Wygląda jednak na to, że wróci również do aktorstwa.

Robert Janowski po raz pierwszy o nowym programie! O czym będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak donosi Party, Robert Janowski dostał również propozycję zagrania w serialu Polsat "Do przodu żyj" w reżyserii Marysi Sadowskiej. Muzyk ma wcielić się w ojca jednej z bohaterek, granej przez Weronikę Rosati. W nowej produkcji stacji Polsat, której premiera odbędzie się najprawdopodobniej wiosna 2019 roku zagrają również Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa.

Robert dostaje coraz więcej ciekawych propozycji, zarówno z telewizji jak i związane z jego aktywnością artystyczną. Na razie skupia się na trasie koncertowej swojej nowej płyty "Najpiękniejsze melodie" - mówi w "Party" znajoma Janowskiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • pola (gość)

    a kto to jest ten Jankowski?to od tej sławnej Kuśnierki?

    09.10.2018 22:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×