Jakie filmy i seriale usuwa Netflix w maju 2021? Co zniknie z serwisu streamingowego? Sprawdź, co trzeba obejrzeć w kwietniu!

Oto kompletny przewodnik po tym, co usunie Netflix w Polsce w maju 2021 r. Czego więcej nie zobaczymy na platformie streamingowej? Sprawdźcie, z jakimi tytułami będziemy musieli się niestety pożegnać i co trzeba obejrzeć w kwietniu.

Multimedia

Co Netflix usunie w maju 2021?

Netflix co miesiąc traci filmy i seriale telewizyjne z powodu utraty licencji. Tutaj znajdziesz wszystko, co opuszcza Netflix w Polsce. Wkrótce nadejdzie maj, a wraz z nim prawdopodobnie nastąpi usunięcie wielu Twoich ulubionych filmów i seriali z biblioteki Netflixa. Oto filmy i seriale, które mają opuścić Netflix w maju 2021 roku.

Zobaczcie, co jeszcze zostanie usunięte na przełomie maja 2021 na Netflix w zestawieniu w galerii:

Zobacz galerię

Czego jeszcze nie zobaczymy w maju na Netflix?

Co znika z polskiego Netflixa w maju 2021? Oto lista produkcji, które wkrótce zostaną usunięte z katalogu:

  • "Red" - Emerytowany agent CIA, Frank Moses, wiedzie spokojne życie gdzieś na przedmieściu, pieląc ogródek i romansując z uroczą Sarą. Gdy pewnego dnia w jego domu zjawia się trójka zawodowych zabójców, musi on użyć wszystkich swych zdolności, by ujść z życiem
  • "Smash: Motorized Mayhem" - Zapnijcie pasy! Ruszamy w odbywający się co dwa lata na Florydzie wyścig szkolnych autobusów, w którym ostra jazda i stłuczki to norma. Szykuje się niezła jatka!
  • "Wilk z Wall Street" - Historia Jordana Belforta, brokera, którego błyskawiczna droga na szczyt i rozrzutny styl życia wzbudziły zainteresowanie FBI
  • "Zmierzch: Księżyc w nowiu", "Zmierzch: Przed świtem. Część 1.", "Zmierzch: Przed świtem. Część 2." - Księżyc w nowiu jest połączeniem romansu z trzymającym w napięciu horrorem, w którym rozterki zakochanej dziewczyny przeplatają się z opisami mrożących krew w żyłach niesamowitych wydarzeń.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×