Jakub Kucner drugim wicemisterem w konkursie Mister Global 2018! Jak wyglądały kulisy? [WIDEO]

Mister Polski 2017 Jakub Kucner dwa tygodnie temu wyjechał na zgrupowanie konkursu Mister Global do Tajlandii. Jako jedyny Europejczyk dostał się do Top 5. Finalnie został drugim wicemisterem! W "Dzień Dobry Wakacje" opowiedział o kulisach konkursu.

Multimedia

Jakub Kucner to Mister Polski 2017, który postanowił spróbować swoich sił w konkursie Mister Global 2018 w Tajlandii. Jako jedyny Europejczyk dostał się do Top 5. Finalnie został drugim wicemisterem.

Mister Polski 2017 gościnnie pojawi się w serialu! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kiedy 11 lipca wylatywałem do Tajlandii na konkurs Mister Global, miałem tylko jedno marzenie. Zaprezentować Polskę z jak najlepszej strony i być jej godnym reprezentantem na arenie międzynarodowej. Miałem mnóstwo obaw, ale wiedziałem jedno, że trzeba dać z siebie 200 %. Nie był to łatwy czas, który kosztował mnie sporo pracy i poświęcenia. Zawsze jednak wiedziałem, że marzenia spełnia się poprzez ciężką pracę i poświęcenie, nie ma drogi na skróty. Tak było i tym razem. Udało mi się osiągnąć coś, czego nie dokonał nigdy wcześniej żaden Polak, startujący w konkursach międzynarodowych. Do końca życia będę pamiętał emocje jakie towarzyszyły mi przy wyczytywaniu pierwszej piątki ponieważ wtedy spełniło się jedno z moich największych marzeń. Byłem w top 5 konkursu Międzynarodowego Mister Global. A póżniej 2 wicemister Global. Jeszcze długo po ogłoszeniu werdyktu, nie wierzyłem w to, co się wydarzyło. Po powrocie do hotelu zastanawiałem się czy to dzieje się naprawdę. Poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi, zawiązały się przyjaźnie mam nadzieję na długie lata. Bardzo wiele się nauczyłem, pobyt w Tajlandii był niezwykłym doświadczeniem. Dziękuję za Wasze wsparcie i pomoc, dziękuję za wszystkie wiadomości i trzymanie kciuków, przez całe dwa tygodnie czułem, że jesteście ze mną. Dziękuję Wszystkim którzy wspierali mnie w tym czasie, dziękuję mojej ukochanej za cierpliwość i wyrozumiałość. Teraz przede mną kolejne wyzwania, ale życie polega na tym, aby stawiać sobie kolejne cele, osiągać je i iść cały czas do przodu.

Jak wyglądały kulisy konkursu? Czy między uczestnikami jest duża konkurencja? W "Dzień Dobry Wakacje" Kucner opowiedział o swojej karierze. Jakie plany na przyszłość ma w tej chwili?

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×