Jennifer Aniston nie pojedzie do Japonii, bo "dozwolone jest tam polowanie na delfiny"

Jennifer Aniston zapowiedziała, że nie pojedzie do Japonii, ponieważ w tym kraju poluje się na delfiny. "Nie zamierza podpisać żadnego kontraktu, który by wymagał jej obecności w tym kraju".

CZYTAJ TAKŻE: JENNIFER ANISTON SPĘDZIŁA URODZINY Z COURTENEY COX JENNIFER ANISTON PRZYTYŁA! NIE JEST W CIĄŻY?!

Aktorka promuje swoje filmy na całym świecie i bywa w różnych krajach. W najbliższym czasie nie odwiedzi jednak Japonii. W ten sposób Jennifer Aniston chce wyrazić swój protest przeciwko polowaniom Japończyków na delfiny.

- Jen nie ma oporów przeciwko odwiedzaniu różnych państw, jedynym wyjątkiem jest Japonia. Nie zamierza podpisać żadnego kontraktu, który by wymagał jej obecności w tym kraju, ponieważ dozwolone jest tam polowanie na delfiny - zapewniła osoba ze sztabu Aniston.

CZYTAJ TAKŻE: JENNIFER ANISTON O ROLI STRIPTIZERKI JENNIFER ANISTON W ROLI STRIPTIZERKI. ZOBACZ GORĄCĄ GALERIĘ 44-LETNIEJ AKTORKI!

Protest Aniston ma swój początek w obejrzeniu przez aktorkę filmu "The Cove" (polska wersja nosiła tytuł "Zatoka delfinów"). Obraz ten dokumentował nieludzkie traktowanie delfinów przez japońskich rybaków i wstrząsnął wieloma ludźmi na całym świecie. Kiedy Aniston obejrzała ten obraz, wsparła finansowo fundację, walczącą ze znęcaniem się nad delfinami, a teraz ogłosiła bojkot Japonii.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×