Jesienna ramówka 2019. Spot TVP na jesień! Znane twarze i nowe gwiazdy w ramówce Telewizji Polskiej!

TVP zaprezentowała swój spot ramówkowy na jesień 2019! Już wkrótce będziemy mogli oglądać nowości przygotowane na nadchodzący sezon. W wideo promocyjnym pojawiły się znane twarze, ale też nowe gwiazdy Telewizji Polskiej! Zobaczcie!

Multimedia

Znane twarze i nowe gwiazdy w spocie TVP na jesień!

Telewizja Polska zaprezentowała swoją jesienną ofertę programową, a przy okazji - spot promujący programy i seriale, które już od września wkroczą na anteny TVP. Okazuje się, że widzowie będą mogli oglądać aż sześć nowych formatów!

Znamy prowadzących tegorocznego konkursu w Gliwicach!Zobacz więcej

- Z założenia nie jestem zwolennikiem wprowadzania w jednej ramówce aż tak dużo nowości, ale doszliśmy do wniosku, że to najwyższy czas aby zlikwidować wszystkie dotychczasowe nasze mielizny - powiedział prezes TVP, Jacek Kurski, podczas konferencji ramówkowej.

W jesiennym spocie TVP widzimy znane i lubiane twarze - Martę Manowską, która oprócz "Rolnik szuka żony", wkrótce poprowadzi też "The Voice Senior", prowadzących "Pytanie na śniadanie" - Marzenę Rogalską i Tomasza Kammela oraz Marcelinę Zawadzką i Tomasza Wolnego, a także zamieniających się miejscami Rafała Brzozowskiego i Norbiego. Pojawiły się jednak także nowe gwiazdy TVP. Kto? Zobacz wideo!

Kto dołączy do Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Przyjemny spot (gość)

    ale z propozycjami średnio. Jak zwykle zerknę na nowości, a czy przy czymś zostanę to się okaże.

    23.08.2019 22:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×