Jesienna ramówka TV4 2013

W jesiennej ramówce TV4 znajdą się zarówno filmy dokumentalne, filmowe hity, jak i seriale Polsatu.

Multimedia

  1. i 9. sezon programu “Zaklinacz psów", w którym trener Cesar Millan pokazuje właścicielom, jak wychowywać psy, będzie emitowany w każdą niedzielę o 14.30.

Nowością będzie progrma “Frank z dżungli" - zapis podróży tenisisty i prezentera Frank Cuesta po najbardziej egzotycznych zakątkach globu, m.in. po Tajlandii, Sumatrze i Laosie. Cykl będzie można oglądać w niedziele o 12.00.

We wtorki o 21.00 TV4 będzie emitować "Ekstremalny ranking zwierząt". W każdym odcinku widzowie zapoznają się z 10 gatunkami niesamowitych zwierząt, wyposażonych przez naturę w śmiercionośne narzędzia do zabijania.

Wśród telenowel nowością jest “Nieposkromiona miłość" (“Amor Bravio"), opowiadająca o Camili i Danielu, którzy poznają się w niesprzyjających okolicznościach, jednak połączy ich prawdziwa miłość. Serial będzie nadawany w dni powszednie o 17.30.

W niedziele o 22.00 kontynuowany będzie improwizowany serial “Spadkobiercy" (6. sezon). Z kolei w weekendy o 19.00 Paweł Orleański zaprezentuje nowe odcinki "Galileo".

Jak informują Wirtualnemedia.pl, TV4 eksperymentalnie wprowadzi też na antenę codzienne pasmo z powtórkami seriali obyczajowych Polsatu. W dni powszednie o 13.30 oglądać będzie można “Tylko miłość", o 14.30 - “Przyjaciółki", a o 16.30 - “Hotel 52". W dalszej części sezonu do tego pasma trafią też “Szpilki na Giewoncie".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×