Jesienna ramówka TVN 2018. Dorota Szelągowska wraca z "Domowymi rewolucjami" do TVN i HGTV! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jesienią 2018 na kanałach TVN "Domowe rewolucje" Doroty Szelągowskiej! Co zmieni się w uwielbianym przez widzów formatacie? Kiedy premiera? Oto szczegóły!

Multimedia

"Domowe rewolucje" od 7.10.2018 o godz. 18:00 w TVN! - sprawdź program tv

Dorota Szelągowska powraca! W kolejnym sezonie "Domowych rewolucji" spełni marzenia tych, którzy mają dość swoich mało funkcjonalnych przestrzeni, starych mebli i niemodnych dodatków. Kiedy tylko przekroczy próg ich mieszkania, życie już nigdy nie będzie takie samo. Projektantka wnętrz jak tajfun wymiecie wszystkie niechciane meblościanki po babci i relikty przeszłości. Następnie stworzy niepowtarzalny projekt pomieszczeń, które wymagają remontu. Jeśli trzeba, wyburzy ściany. Czasem zmieni tylko ustawienie i wprowadzi stylowe dodatki. Przy okazji pokaże widzom mnóstwo przydatnych rozwiązań i prostych patentów, dzięki którym będą mogli wprowadzić zmiany w swoich domach.

Dorota Szelągowska pokazała ogród i... swoje zbiory! Jak żyje projektantka? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Przy metamorfozach będzie ją wspierała zaufana ekipa specjalistów. Na antenę powrócą: najpopularniejszy stolarz w kraju – Darek Wardziak oraz architektka wnętrz Marika Jóźwiak. W nowym sezonie do grona fachowców dołączy Julia, która nie tylko jest złotą rączką, ale trzyma też pieczę nad wszystkimi kosztorysami i towarzyszy Dorocie podczas zakupów. Jedno jest pewne! Ta ekipa czyni cuda, a dzięki niej, jednym z najczęściej wypowiadanych przez bohaterów zdań w finale programu jest: "chyba pomyliłem piętra". Do czyich drzwi Dorota zapuka tym razem?

Jesienią program Doroty Szelągowskiej "Domowe rewolucje" będzie pokazywany równolegle na antenie TVN oraz HGTV Home & Garden. Podczas konferencji ramówkowej TVN, Dorota Szelągowska zdradziła, że jej "Domowe rewolucje" to ulubiony spośród formatów, które prowadzi. - Naprawdę robimy to wszystko w niecały tydzień - zapewniła w kwestii programu.

Gwiazdy na prezentacji jesiennej oferty programowej TVN. Kogo zabrakło? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×