Jesienna ramówka TVN 2018. Wybuchowa Magda Gessler i seksowna Joanna Krupa w spocie promującym nowe programy stacji! [WIDEO]

Telewizja TVN zaprezentowała swoją jesienną ramówkę 2018! Do sieci trafił także spot promujący nowe programy, a w nim m.in. wybuchowa Magda Gessler i seksowna Joanna Krupa! Zobaczcie spot telewizji TVN!

Multimedia

Stacja TVN zaprezentowała dzisiaj (9 sierpnia) swoją jesienną ramówkę a wraz z nią spot, który promuje nową ofertę programową. Jesienna ramówka 2018 to przede wszystkim serialowe nowości, ale także nowe odsłony już sprawdzonych programów.

Kto śpiewa piosenkę "Więcej" ze spotu promocyjnego TVN? [WIDEO]Zobacz więcej

Co dzisiaj się ogląda najlepiej w telewizji? Wiedzieliśmy to od dawna, ale dzisiaj wiemy na pewno: seriale. Mamy autorskie scenariusze, świetne obsady i filmową realizację - powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy telewizji TVN.

Jesienna ramówka TVN 2018 już od września zawładnie telewizją. Tym razem stacja pod programowym dowództwem Edwarda Miszczaka stawia na seriale i widzowie na antenie będą mogli obejrzeć dwie nowości: kryminalną "Pułapkę" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, gdzie rolę główną gra Agata Kulesza, oraz serial "Pod powierzchnią", za który odpowiada Borys Lankosz. To naprawdę mocne nazwiska i widać, że TVN uczy się od telewizji premium realizacji seriali. Zapewne właśnie w tych tytułach włodarze TVN pokładają największe nadzieje.

To oczywiście nie wszystko, czego można spodziewać się po jesiennej ramówce telewizji TVN! Zobaczcie spot promujący jesień 2018 w TVN!

Dwa nowe seriale i reality show o uchodźcach. Sprawdźcie jesienne nowości TVN!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
  • :) (gość)

    Naprawdę fajny spot i do tego po raz pierwszy w tle muzyka stworzona specjalnie do niego. Tvn ma dobrą rękę do wyławiania takich perełek jak choćby kiedyś Bovska i jej muzyka w Drugiej szansie i na niegdysiejszej konferencji ramówkowej stacji. Teraz z kolei na owej prezentacji ramówki był występ taneczny. Była to wg mnie najciekawiej zrobiona konferencja od kilku sezonów. Czekam najmocniej na wszystkie nowości. Fajnie, że nowe seriale mają zaledwie po kilka odcinków. Seriale z zamkniętą fabułą są lepsze niż wieloodcinkowce. Ciekawie zapowiada się też Ameryka Express w nowych intrygujących miejscach itp. itd.

    18.08.2018 13:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×