Jesienna ramówka TVN 2019. Śpiewający Tomasz Karolak, Andrzej Piaseczny z mamą i Joanna Krupa w ciąży. Zobacz, jak się zaprezentowali!

Śpiewający Tomasz Karolak, Andrzej Piaseczny z mamą i Joanna Krupa w ciąży to tylko niektóre z gwiazd uświetniających konferencję prezentującą jesienną ramówkę TVN 2019. Kto zaprezentował się najlepiej? Zobacz zdjęcia i wideo!

Multimedia

Jesienna ramówka TVN 2019 - konferencja

W czwartek (22.08) w Warszawie odbyła się konferencja prezentująca jesienną ofertę programową grupy TVN & Discovery. Na widzów czekają zarówno dobrze znane i lubiane programy, jak i nowe, ciekawe formaty. Wśród tych drugich znajdzie się "Starsza pani musi fiknąć" i "My way". Po 10 latach wróci również serial "39 i pół tygodnia".

Najważniejsze programy i seriale TVN oraz powroty na jesień! Sprawdź, kiedy premiery!Zobacz więcej

Na konferencji i na ściance nie zabrakło oczywiście największych gwiazd stacji oraz nowych twarzy. Pojawili się przedstawiciele seriali "Szkoła", "19+", "Pułapka", "Pod powierzchnią", "39 i pół tygodnia" (Tomasz Karolak zaśpiewał słynną "Anarchię" otwierając konferencję) oraz "Zakochani po uszy" TVN7. Na wybiegu doskonale prezentowały się twarze kanałów tematycznych TVN, m.in. TVN Style, TTV, TVN Turbo, TVN24 i HGTV.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Wśród ponad 100 osób wywoływanych przez prowadzącego konferencję Marcina Prokopa byli także gospodarze "Dzień Dobry TVN", w tym nowa para - Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Byli także Andrzej Piaseczny z mamą Alicją, ciężarna Joanna Krupa i Kuba Wojewódzki, który tym razem nie uciekł przed fotoreporterami. Na koniec "Aleję gwiazd" zaśpiewała Ania Karwan. Jak gwiazdy TVN prezentowały się na konferencji? Zobacz wideo i zdjęcia w galerii!

Zobacz nowy elegancki spot wizerunkowy stacji!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Kamila (gość)

    I co ? Nie idzie ramowki zapelnic,idzie idzie,widzowie beda esemesy beda, tzn.ze kasa bedzie pelna,ot co ! A co z wybrednymi widzami ? A h........... z nimi,malointeligentni sie licza

    24.08.2019 20:06
  • Kamil (gość)

    No tak, ramowka gotowa,co w niej jest ,czego nie bylo? Nic,pozatym , ze "Rodzinka,pl'' zajela miejsce w Voisie of poland Zdrojkowski z Musialem prowadza,Kozuchowska w jury,Karolak bedzie ekspertem od jury,a ten namlodszy bedzie ekspertem od vois kids poland

    24.08.2019 10:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×