"Jestem Cait". Zobacz nowy klip promujący reality show Caitlyn Jenner! [WIDEO]

W najnowszym materiale wideo promującym "Jestem Cait", Caitlyn Jenner spędza czas z rodziną, jeździ na motocyklu i ujawnia, czemu zdecydowała się na nagranie własnego serialu.

Multimedia

Caitlyn Jenner nie mogłaby być szczęśliwsza będąc w końcu tą osobą, którą zawsze powinna była być. E! opublikowało najnowszy klip promujący ośmioodcinkowy serial dokumentalny Jestem Cait, który opowiada o tym, jak Jenner przystosowuje się do publicznego życia jako transgenderowa kobieta – do „nowej normalności” – jak to sama określiła.

Dlaczego zdecydowałam się na serial? – Caitlyn w klipie pokazuje się w kilku wcześniej nieprezentowanych strojach – Opowiadam MOJĄ historię. To jest o stawaniu się tym, kim tak naprawdę jesteś. Będziemy mówić o wszystkim – obiecuje – Zrobimy mnóstwo zabawnych rzeczy po raz pierwszy. Po raz pierwszy pójdziemy na zakupy. Może zrobimy też coś, co robią chłopaki – na przykład pojedziemy na motorze. Dziewczyny też robią takie rzeczy!

CZYTAJ TAKŻE: ZWIASTUN REALITY SHOW CAITLYN JENNER [WIDEO]

Ale nowe życie Caitlyn to wciąż mnóstwo tradycji rodziny Kardashian – Jenner. Caitlyn spędziła Dzień Ojca na wycieczce z dziećmi i wnukami, których część podarowała jej ostatnio nowe ubrania i buty, by mogła je dołączyć do swojej kolekcji. A jak wiemy, garderoby w tej rodzinie nigdy nie przestają rosnąć!

Kris Jenner, chociaż nie była obecna podczas świętowania, w końcu otworzyła się w kwestii historycznej okładki "Vanity Fair", na której wystąpiła Caitlyn. - Myślę, że to wspaniałe – powiedziała magazynowi Extra podczas swojego pobytu w Cannes – Myślę, że ktoś, kto realizuje swoje marzenia, jest prawdziwą inspiracją dla wielu osób. Zawsze musisz robić to, co czyni Cię szczęśliwym.

Od okładki "Vanity Fair", Caitlyn nie zaprezentowała się na czerwonym dywanie. Mamy nadzieję, że będziemy mogli podziwiać ją już 15 lipca podczas uroczystości wręczenia nagród ESPY, gdzie odbierze przyznaną ją Nagrodę im. Artura Ashe za odwagę.

"Jestem Cait" – premiera 2 sierpnia o godz. 20:00 na E! Entertainment Television!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×