"Jestem jaki jestem". Michał Wiśniewski to fenomen, kontrowersyjny na scenie i w życiu prywatnym. Zobacz zdjęcia wszystkich żon muzyka!

Michał Wiśniewski wydał z Ich Troje debiutancki album grupy ćwierć wieku temu. Przez 25 lat zadziwia, szokuje i polaryzuje wizerunkiem scenicznym, wypowiedziami i życiem prywatnym. Ognisko domowe tworzyło z nim do tej pory aż pięć żon. Zobacz ich zdjęcia!

Multimedia

Pięć żon Michała Wiśniewskiego

Na polskiej scenie Michał Wiśniewski to fenomen, umiejętnie łączący ekspresję swoich gustów muzycznych z wyczuciem potrzeb szerokiej publiczności. Pomaga mu w tym zmysł marketingowy, dzięki któremu potrafi swobodnie manewrować swoimi wizerunkami - odrzuconego chłopca, kreatywnego przedsiębiorcy, skandalisty, a od dłuższego czasu człowieka rodzinnego. Do jego sukcesów przyczyniło się aż pięć żon. Czym zatem w ogóle jest miłość dla Michała Wiśniewskiego? Tak ją opisał w rozmowie z Izabelą Janachowską w programie "Śluby gwiazd":

Czy to jest miłość, okazuje się wtedy, jeżeli trzymasz tę osobę, kiedy odchodzisz, za rękę. Wtedy możesz mówić o prawdziwej miłości, kiedy ta osoba z tobą wytrwała do samego końca. Mimo przeciwności losu ktoś jest z tobą wtedy, kiedy najbardziej potrzebujesz. W momencie, kiedy zasypiasz na zawsze.

Michał Wiśniewski i Magda Femme

Michał Wiśniewski poślubił Magdalenę Pokorę - Magdę Femme - w 1996 roku. Poznana w prowadzonym przez niego lokalu z karaoke dziewczyna została wokalistką Ich Troje. Gdy była związana z zespołem, grupa wylansowała hit "A wszystko to...". Wiśniewski nie pozwolił jej mówić, że są razem:

Kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną, bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy – powiedziała wokalistka w rozmowie z "Vivą!".

Ich małżeństwo trwało pięć lat. Potem piosenkarka wyznała, że Wiśniewski znęcał się nad nią psychicznie, on zaś perfidnie oskarżał ją o homoseksualizm i obarczał winą za rozpad związku, chociaż zanim oficjalnie się zakończył, zdradzał ją z kolejną żoną, Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz.

Nie wszyscy wiedzą, że była pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego! Jak się zmieniała przez lata?Zobacz więcej

Michał Wiśniewski i Mandaryna

Piosenkarka, tancerka, instruktorka tańca, choreografka, a także sędzia międzynarodowa tańca hip-hop - Marta "Mandaryna" Mandrykiewicz - została żoną Michała Wiśniewskiego w 2002 roku. Ślub odbył się w wykutej w lodzie kaplicy w Kirunie, w szwedzkiej części Laponii. I znów po pięciu latach małżeństwo się skończyło. Michał Wiśniewski w 2006 roku złożył pozew o rozwód i poprosił żonę, by się wyprowadziła z ich domu. Była para ma dwoje dzieci: Xaviera i Fabienne.

Naturalna Mandaryna pokazała się z 16-letnią córką, Fabienne! Podobna do Michała Wiśniewskiego?Zobacz więcej

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak

Kolejny ślub znów był spektakularny - lider Ich Troje poślubił piosenkarkę Annę Świątczak w Las Vegas. I by tradycji stało się zadość, rozwiódł się z nią w 2011 roku, znowu po pięciu latach związku. Przez siedem lat - 2003-10 - Ania była wokalistką zespołu Wiśniewskiego. Jest nią ponownie od ubiegłego roku. Z Michałem Wiśniewskim mają dwie córki - Etiennette i Vivienne.

Ania Świątczak pracuje jako recepcjonistkaZobacz więcej

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Rok po rozstaniu z Anną Świątczak, w 2012 roku Michał Wiśniewski wziął ślub z Dominiką Tajner, córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i została menedżerką Michała. Ceremonię prowadził pastor. Małżeństwo przetrwało aż siedem lat. Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód w 2019 roku. Żona dowiedziała się o tym dopiero po fakcie. Kiedy chorowała na depresję, nie miała w mężu wsparcia:

Nie obwiniam Michała, że on tego nie rozumiał. Zawsze mówił, że te choroby to są wymyślone choroby. Po prostu on tego nie przyjmuje, nie rozumie.

Dominika Tajner pochwaliła się nowym partnerem! Jest od niej starszy o 20 lat. Zobacz zdjęcie!Zobacz więcej

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska

Po rozstaniu z Dominiką Tajner Michał Wiśniewski związał się z Polą (Pauliną), poznaną na portalu randkowym. Długo ukrywał, że jest w związku. Ślub z Polą odbył się po cichu, głównie przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. W styczniu tego roku muzyk i jego piąta żona powitali na świecie synka. Otrzymał imię Falco.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz szósty? Fani spekulują!Zobacz więcej

Michał Wiśniewski twierdzi, że Pola bardzo się różni od jego byłych żon:

Ona jest cała wspaniała. Jest wyjątkowa, inna niż moje pozostałe partnerki, jest spoza branży, spoza środowiska, ma swój kawałek podłogi… Mam nadzieję, że to jej wystarczy w życiu, żeby wytrzymać z takim gościem, jak ja - powiedział w programie "Śluby gwiazd".

Zapraszamy do galerii, w której zobaczycie wszystkie żony Michała Wiśniewskiego!

Źródło: Dzień Dobry TVN Online/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Borys (gość)

    Czemu ciągle promujecie tego cveela z domu dziada.

    24.10.2021 18:35
  • Bob (gość)

    Facet jak jesteś jaki jesteś to nie oceniaj drugich bo to w twoim wykonaniu nie na miejscu

    09.09.2021 15:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×