"Jestem, jaki jestem". Michał Wiśniewski wzruszająco o byłej żonie, Mandarynie! "Wszystko, co najlepsze, Marta, przed tobą!"

Michał Wiśniewski złożył byłej żonie wzruszające życzenia urodzinowe! Zarówno Mandaryna, jak i internauci docenili fajny gest piosenkarza. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Michał Wiśniewski to jeden z największych skandalistów w polskim show-biznesie, który utrzymuje się na topie od ponad 20 lat! Wokalista prowadzi bardzo burzliwe życie prywatne, ma piątkę dzieci z różnymi partnerkami.

Tak Michał Wiśniewski ugościł Violettę Villas! Wokalista pokazał stare zdjęciaZobacz więcej

Matką dwójki potomków wokalisty jest Mandaryna, znana polska wokalistka, z którą był w związku małżeńskim w latach 2001-06. Małżonkowie rozstali się w atmosferze wielkiego skandalu, ale teraz udało im się stworzyć ciepłe stosunki. Frontmen Ich Troje zaskoczył ostatnio swoich fanów, publikując wzruszający wpis, w którym rozpływa się nad swoją byłą żoną.

Gwiazdą" się nie bywa - Gwiazdą się jest. Błyszczącą, uczciwą, pewną siebie mimo przeciwności losu i życiowych błędów, w życiu prywatnym skromną, spełnioną kobietą po 40-ce i wspaniałą matką, która za chwilę wypuści na wolność swoją ostatnią pociechę. Za dużo powiedziałem? Nie dość. Wszystko co najlepsze Marta przed Tobą!

Internauci są poruszeni ciepłymi słowami gwiazdora. - Mąż jak mąż, ale za to były mąż to na medal - napisała jedna z fanek. - Piękne jest to, że darzysz Martę tak dużym szacunkiem - napisał ktoś inny. - Mimo rozstania jest szacunek dla kobiety, byłej żony, dziewczyny itd. Miło takie teksty czytać. Szacun wielki - czytamy w jeszcze innym komentarzu.

Słowa byłego męża nie umknęły oczywiście samej Mandarynie, która uprzejmie podziękowała Wiśniewskiemu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×