"Jestem jaki jestem". Michał Wiśniewski z Violettą Villas! Wokalista pokazał, jak ugościł "największą divę polskiej muzyki"

Michał Wiśniewski opublikował w sieci stare zdjęcia z Violettą Villas, którą kilkanaście lat temu ugościł w swoim domu. Jak lider zespołu Ich Troje wspomina divę polskiej muzyki? Zobaczcie zdjęcia, które zamieścił w sieci.

Multimedia

Michał Wiśniewski z Violettą Villas

Violetta Villas, a właściwie Czesława Gospodarek z domu Cieślak była jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Jej przeboje: "Całuj gorąco", "Oczy czarne", "Do Ciebie Mamo" nuciła przed laty cała Polska. Villas zyskała także międzynarodową sławę - w Las Vegas śpiewała z Frankiem Sinatrą, a Christian Dior szył dla niej najpiękniejsze kreacje. Życie wokalistki, zarówno to zawodowe, jak i prywatne, było jednak pełne dramatycznych zakrętów i upadków.

O jej kompromitacji w Sopocie mówiła cała Polska. Zobacz, jak zmieniła się Mandaryna!Zobacz więcej

Największą divę PRL-u gościł w swoim domu Michał Wiśniewski. Wokalista wrócił ostatnio wspomnieniami do tego wieczoru - pokazał w sieci stare zdjęcia z wystawnej kolacji z Violettą Villas i jej opiekunką, Elżbietą B., która w 2019 r. została prawomocnie skazana za znęcanie się nad artystką.

Z wielkim sentymentem wspominam ten moment. Gościłem w domu największą divę polskiej muzyki. Byliśmy tuż od nagrania kolejnego wielkiego przeboju: Kocham Życie - napisał Michał Wiśniewski na Instagramie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×