Joanna Jędrzejczyk w "Hell's Kitchen". To będzie mocne uderzenie! [ZDJĘCIA]

W kolejnym odcinku "Hell's Kitchen" pojawi się Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni świata, Polski i Europy w muay thai oraz mistrzyni świata MMA.

Multimedia

Wiemy, co Joanna Jędrzejczyk będzie robiła w kulinarnym show Polsatu! - Mam nadzieję, że nie będę się wyżywała dzisiaj na was – rozpoczęła groźnie mistrzyni świata MMA tuż po wejściu do "Piekielnej Kuchni".

CZYTAJ TAKŻE:

"HELL'S KITCHEN". CZEGO ANIA MAŁA NAUCZYŁA SIĘ W PROGRAMIE? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"HELL'S KITCHEN" ODCINEK 3. ANIA REZYGNUJE Z PROGRAMU. KTO ODPADŁ? [ZDJĘCIA]

- Witamy, proszę nie bić... – mówili uczestnicy "Hell's Kitchen", których dania ocenili szef Wojciech Modest Amaro oraz Joanna Jędrzejczyk. Na planie kulinarnego show Polsatu sportsmenka zdradziła także, jakie dania lubi najbardziej i jaka jest jej największa słabość...

Jeśli jestem na diecie przed walką, gotuję bardzo proste rzeczy i są one poddawane bardzo krótkiej obróbce termicznej. Nie ulegam wówczas żadnym pokusom. Jestem bardzo ambitna i podchodzę do wszystkiego bardzo profesjonalnie, więc nie ma wówczas miejsca na skoki w bok. Jeśli jednak mogę trochę odpuścić, chwytam za makarony, pizzę oraz moje ulubione M&M'sy. Czasem mam tak, że nie przestaję ich jeść, póki wszystko nie zniknie. Bez względu na to jak duża jest paczka :)

Czyje dania uczestników zasmakują Joannie Jędrzejczyk? Przekonamy się już we wtorek, 22 marca o godzinie 20:05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×