Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor "biją się" na wstydliwe zdjęcia! Zobacz ich stare fotografie!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor "biją się" na Instagramie na wstydliwe zdjęcia. Para zaprezentowała kilka swoich starych zdjęć, a w naszej galerii znajdziecie jeszcze więcej takich perełek!

Multimedia

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - stare zdjęcia

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są bardzo aktywni na Instagramie. Para prowadzi tam ze sobą zabawne małżeńskie dialogi. Obecnie hitem stały się ich stare wstydliwe (?) zdjęcia, na które "bili się" na swoich profilach.

Wszystko zaczęło się od wpisu Joanny Koroniewskiej, która opublikowała zdjęcia sprzed lat i napisała:

Od zawsze było wiadomo KTO w tym związku jest ponurakiem. 🤷‍♀️🤦‍♀️Dziękuję moja Kochana @annadowbor za przesłanie zdjęć, które zrobiły mi mój dzień. 😂😂😂✌️Nie dość, że się nic a nic nie zmieniłam (prawda moi Kochani??!), w przeciwieństwie do mojego partnera, to jeszcze ta JEGO za przeproszeniem zasromana twarz. 😶🤭 I wyjątkowo pucołowata buźka. 🤪😂😂No cóż jak to się mówi szlachetność zawsze się obroni. W KAŻDYM WIEKU. 😂😂😂Nie powinnam już dobijać @maciej_dowbor, ale spójrzcie na ostatnią fotkę i minę nieskalaną myślą.

Maciej Dowbor zdradził, gdzie umawiał się na pierwsze randki z Joanną Koroniewską!Zobacz więcej

Maciej Dowbor nie został jej dłużny i szybko odpowiedział.

@joannakoroniewska twierdzi, że to ja mam niewyjściową gębę do zdjęć. Pamiętaj Joasiu , że internet nigdy nie zapomina. Wystarczyło 5 minut i mam takie hity, że boję się wracać do domu.😂Dobrze, że zabrakło mi czasu (i odwagi), bo nie miałbym już w ogóle po co do domu wracać.😜😂 Tak - ta dużo starsza Pani na zdjęciu to nie żadna ciocia tylko moja małżonka... wiele lat temu. Swoją drogą jaką przebiegłością musiałem się wykazać, widząc w tej kobiecie potencjał. 😂😂

My znaleźliśmy jeszcze kilka perełek!

Zobacz galerię

Joanna Koroniewska o roli w serialu "Ślad" i nowych wyzwaniach

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×