joanna krupa

"Top Model". Marzysz o karierze w branży fashion? Ruszyły castingi do 11. edycji programu!

Program "Top Model" wielu uczestnikom otworzył drzwi do kariery na światowych wybiegach. Każdy, kto marzy o pracy w branży fashion i pozowaniu przed obiektywem ma szansę sprawdzić, czy się nadaje i ma do tego talent w programie "Top Model". Stacja TVN właśnie ogłosiła casting do 11. edycji programu, w którym spełniają się marzenia o zaistnieniu w wielkim świecie mody.

04.04.2022Top Model

"Top Model 10". Olga Król zachowała się karygodnie, teraz się tłumaczy. Dlaczego tak postąpiła wobec Kacpra Jasińskiego?

Olga Król już na początku swojej przygody z "Top Model" zwróciła uwagę widzów i jurorów. Uczestniczka mówi wszystko, co przyjdzie jej do głowy. W ostatnim odcinku dziewczyna nie pohamowała się przed skomentowaniem kolegi z programu. Wiele osób twierdzi, że dziewczyna tym razem przesadziła. Olga postanowiła na Instagramie odnieść się do swoich wypowiedzi.

07.10.2021Top Model

"Top Model". Uczestnicy, których historie poruszyły widzów! Walczyli o swoje marzenia mimo przeciwności losu

"Top Model" od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Fani uwielbiają ten program nie tylko za rywalizację między uczestnikami, ale także ich wyjątkowe historie. Kto z uczestników zapadł wszystkim w pamięci dzięki swojej determinacji i energii do walki o marzenie? Kto osiągnął cel mimo przeciwności losu? Kto urzekł nas niespotykaną urodą? Przypominamy w galerii!

07.09.2021Top model

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×