Joanna Kulig i Zbigniew Wodecki śpiewają razem "Cichą noc". Nagranie zadebiutowało w sieci!

Fundacja imienia Zbigniewa Wodeckiego odnalazła nagranie sprzed 15 lat, gdy Zbigniew Wodecki zaśpiewał kolędę "Cicha noc". Niespodziewanie w sieci pojawiła się nowa wersja - z artystą śpiewa Joanna Kulig.

Multimedia

Joanna Kulig i Zbigniew Wodecki na święta

Członkowie Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego postanowili zrobić świąteczną niespodziankę fanom artysty. Po 15 latach udało się odnaleźć nagranie, na którym Zbigniew Wodecki śpiewa kolędę "Cicha noc". Do wspólnego jej zaśpiewania zaproszono teraz aktorkę Joannę Kulig.

Matt Dusk oddał hołd polskiemu artyście publikując ich wspólną piosenkęZobacz więcej

"To nasza świąteczna niespodzianka, ale i ogromna potrzeba, aby podzielić się z naszą publicznością czymś szczególnym" - mówi Katarzyna Wodecka-Stubbs. "Pod koniec trudnego roku wszyscy szukamy ciepła i nadziei. Muzyka niesie je nieustannie, a ten duet ma właśnie taką dobrą, pełną nadziei aurę. Z radością prezentujemy naszą "Cichą noc" tuż przed tegorocznym Bożym Narodzeniem jako tę kolędę, która w magiczny sposób rozpięta jest między niebem a ziemią" - czytamy w opisie nagrania, które pojawiło się w sieci.

Nagranie "Cichej nocy" w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego odnalazł wśród archiwalnych materiałów Zbigniew Stelmasiak. Słuchacze w komentarzach nie kryją wzruszenia duetem z Joanną Kulig, w której głosie najwięcej widzów zakochało się dzięki filmowi "Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego.

Joanna Kulig pierwszy raz pokazała synka! Mały Jaś odziedziczył włosy po mamie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Miszaxxx (gość)

    A ch.j z ich śpiewaniem....

    24.12.2020 22:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×