"Joke show" odcinek 4. Król „suchara” Karol Strasburger i Robert Janowski wspominający weterynaryjne czas

W 4. odcinku"Joke show" Rafał Rutkowski będzie gościł Karola Strasburgera, Roberta Janowskiego, Michała Kempę i Paulinę Mikułę. Kto opowie najlepszego suchara?

Multimedia

"Joke show" odcinek 4. w sobotę, 11.04 o godz. 22:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Krótki, zwięzły i nie wiadomo, o co chodzi? „Suchar” ma się rozumieć! W 4. odcinku „Joke Show” królować będą najlepsze kawałki z tego gatunku. A jeśli o „sucharach” mowa… Wśród gości nie mogło zabraknąć mistrza w tej dziedzinie – Karola Strasburgera. Czy pozostali goście Rafała Rutkowskiego: Robert Janowski, Michał Kempa i Paulina Mikuła dotrzymają tempa, przekonamy się już w najbliższą sobotę!

Zofia Zborowska zdała egzamin... przez łóżko?! Bożena Dykiel królową dowcipuZobacz więcej

Aktor i prezenter Karol Strasburger nie tylko zasypie żartami, z których jest znany, ale także jako ekspert objaśni pozostałym ich znaczenie. Wspomni pobyt w Azji i opowie o korzystaniu z tamtejszych toalet.

Prezenter Robert Janowski przyzna się, czy kręcą go… gumiaki. Wróci do czasów, gdy był weterynarzem. W szczegółach opisze sposoby rozmnażania się zwierząt, w tym także karaczanów!

Specjalista od stand-upu Michał Kempa popisze się znajomością kawałów o hienach.

Youtuberka Paulina Mikuła, szerząca w internecie wiedzę na temat języka polskiego, nie pozostanie w tyle – suchary to jej ulubiona forma żartu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • znów Michał Kempa (gość)

    Myślałam, że goście programu nie będą się powtarzać.

    18.04.2020 13:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×