Jolanta Kwaśniewska w "Pytaniu na śniadanie"

Jolanta Kwaśniewska poprowadzi nowy cykl w "Pytaniu na śniadanie", porannym magazynie TVP2.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: JOLANTA KWAŚNIEWSKA MA CZAS NA SEKS Z MĘŻEM JOLANTA KWAŚNIEWSKA CHCE WIELU WNUCZĄT

Cykl, który poprowadzi Jolanta Kwaśniewska w "Pytaniu na śniadanie" będzie promował i wspierał pozytywne postawy wobec starości, aktywność osób w sile wieku, najciekawsze inicjatywy międzypokoleniowe, a także zachowania prozdrowotne. Pierwszy odcinek już we wtorek 1 października, w Międzynarodowym Dniu Osób Starszych ustanowionym przez ONZ.

  • Chcemy otwarcie rozmawiać o starzeniu się, procesie, który dotyczy przecież każdego z nas. Także mnie. Zależy nam jednak na tym, by na starość spojrzeć z pozytywnej, słonecznej strony - podkreśla Jolanta Kwaśniewska. - Pokażemy, że w sile wieku można żyć aktywnie, zdrowo, można kultywować przyjaźnie, nawiązywać nowe znajomości, oddawać się hobby, uprawiać sport, modnie się ubierać, korzystać z nowych technologii. W Polsce wciąż pokutuje stereotypowe myślenie o starości, swego rodzaju "babciny" wizerunek osoby w podeszłym wieku. Trzeba przełamywać i odczarowywać ten model myślenia. Starzenie się społeczeństw europejskich jest faktem. Wciąż jednak zbyt rzadko mówi się o tym, że ludzie starzy to ogromny kapitał społeczny, którego nie można zmarnować.

CZYTAJ TAKŻE: KWAŚNIEWSKIE STRACIŁY PROGRAM CZY JOLANTA KWAŚNIEWSKA MA POCIĄG DO POLITYKI?

"Pytanie na śniadanie", we współpracy z Jolantą Kwaśniewską, będzie także prezentować najciekawsze i najbardziej wartościowe przedsięwzięcia międzypokoleniowe np. kluby tanga dla młodych i starszych, kluby fitness przyjazne seniorom, miejsca, w których młodzi spotykają się osobami starszymi i wszyscy wzajemnie mogą się od siebie czegoś ciekawego nauczyć.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×