julia gołębiowska

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Julia Gołębiowska celebruje pierwszą rocznicę związku! Wraz z ukochanym wybrali się w romantyczną podróż do Portugalii

Julia Gołębiowska dała się poznać widzom za sprawą 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali ją w parę z Tomaszem, ale w tym przypadku eksperci nos zawiódł - para prędko podjęła decyzję o rozstaniu. Celna strzała Amora trafiła ją dopiero później, a dziś Julia celebruje rocznicę związku z nowym partnerem!

24.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia 6

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska o ekspertach w programie. Jej zdaniem psycholog to za mało! Kto powinien dołączyć? "Socjolodzy, przewodnicy duchowi, antropolodzy, seksuolodzy a nawet... Astrolodzy"

Anita Szydłowska zyskała sporą rozpoznawalność za sprawą 3. edycji kontrowersyjnego programu TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka pilnie śledzi kolejne edycje i postanowiła wypowiedzieć się na temat zmian w programie. Wskazuje, że rola ekspertów jest niedostatecznie podkreślona i proponuje udział znacznie szerszego grona naukowców oraz... wróżek!

12.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Julia Gołębiowska na odważnym zdjęciu! Mocno eksponuje biust i pokazuje, jak bardzo schudła! Przemiana robi wrażenie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych programów na antenie telewizji TVN. Jedną z bohaterek 6. edycji "ŚOPW" była Julia Gołębiowska, która od czasu emisji show przeszła ogromną metamorfozę! Sporo schudła i nie przypomina dawnej siebie! Teraz rozgrzała Internautów odważnym kadrem, na którym mocno eksponuje biust!

13.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Nowy partner Julii Gołębiowskiej jest od niej starszy o 12 lat! Już planują ślub?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najbardziej popularnych programów telewizji TVN. Do tej pory doczekali się emisji siedmiu edycji programu, a na swoją premierę czeka już ósmy sezon. Nie wszyscy uczestnicy znajdują miłość w programie, ale do niektórych z nich szczęścia uśmiecha się już po emisji. Dokładnie tak było w przypadku Julii Gołębiowskiej ze "ŚOPW 6".

23.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Julia Gołębiowska pochwaliła się ukochanym! Przystojniak wygląda niczym Dylan z "Beverly Hills, 90210"!

Julia Gołębiowska była jedną z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6". TVNowscy eksperci postanowili, że mężem kobiety zostanie spokojny i ekscentryczny szachista, Tomasz, jednak ten związek skończył się wielką katastrofą! Teraz Julia pochwaliła się swoim nowym ukochanym! Fani są zgodni, przystojniak wygląda niczym Dylan z "Beverly Hills, 90210"!

30.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Najgorzej dobrana para w historii programu już po rozwodzie? Julia i Tomasz spotkali się na rozprawie

Julia i Tomasz byli bohaterami 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Zdaniem wielu, było to jedno z najbardziej nieudanych małżeństw w historii tego show. 15 marca 2022 roku miało miejsce to, czego większość fanów programu od dawna się spodziewała - odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa Julii i Tomasza.

16.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia Gołębiowska o ekspertach i kryteriach doboru. "Wygląd to tylko "bonusik". Tak mi się wydaje"

Julia Gołębiowska dała się poznać widzom za sprawą 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jej związek z dobranym przez ekspertów Tomaszem Jochymskim okazał się wyjątkowo nietrafiony. Ostatnimi czasy Julia chętniej zabiera głos na temat programu. W najnowszym quizie urządzonym dla jej fanów odniosła się do wyboru ekspertów.

28.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy bohaterów? Oto, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego

Odcinek specjalny programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazał, jak potoczyły się losy bohaterów telewizyjnego eksperymentu. Części z nich rzeczywiście udało się poznać przed kamerami swoją drugą połówkę. Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia. Wszystko, czego dowiedzieliśmy się z odcinka specjalnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajdziecie w naszej galerii!

22.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×