„Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”. Cała prawda o programie Justyny Żyły. O czym jest? Skąd ten tytuł? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jakiś czas temu mieliśmy okazję porozmawiać z Justyną Żyłą o jej programie w Active Family pt. „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”. Czego widzowie mogą spodziewać się po tym formacie? Skąd wziął się tytuł programu i czy Justyna Żyła od razu go zaakceptowała? Sprawdźcie, co zdradziła nam prowadząca.

Multimedia

„Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” już od 18 grudnia, o godz. 22.00, w Active Family!

Justyna Żyła, czyli była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły już wkrótce zadebiutuje w roli prowadzącej. Wszystko za sprawą nowego programu Active Family pt. „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!", w którym skonfliktowani bohaterowie będą próbowali w towarzystwie kamer oraz prowadzącej rozwiązać swoje problemy. Jak doszło do współpracy Justyny Żyły z Active Family? O czym właściwie jest program „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!"?

Justyna Żyła będzie "prała brudy do czysta" w nowym programie! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Prowadząca w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl tłumaczyła, że to nie jest program o rozwiązywaniu problemów. -My tylko stwarzamy sytuacje, w których ludzie mogą się pogodzić [...] Nie zawsze jednak dochodzi do happy endu.

Justyna Żyła zwróciła również uwagę na kontrowersje, jakie wywołał w mediach tytuł jej programu. Prowadząca przyznała, że początkowo sama była zszokowana nazwą, ale ostatecznie przystała na propozycję produkcji.

Czego widzowie mogą spodziewać się po tym formacie? Zobaczcie fragment naszej rozmowy z Justyną Żyłą!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×