Już wkrótce Sylwester z Dwójką we Wrocławiu! Kto wystąpi?

Telewizyjna Dwójka oraz Miasto Wrocław już przygotowują się na najlepszą sylwestrowa zabawę w Polsce! Widzów TVP2 i publiczność, tradycyjnie zgromadzoną na wrocławskim rynku czeka w tym roku niezapomniane show, którego jedną ze specjalnych atrakcji będzie finał filmowego konkursu na życzenia noworoczne.

Multimedia

Historia koncertów sylwestrowych Dwójki i Wrocławia sięga 2005 roku. I w tym roku tradycja ta niezmiennie też jest kontynuowana. Organizatorzy chcą z tej okazji zaproponować wyjątkową zabawę, jaką będzie konkurs na jedyne w swoim rodzaju życzenia noworoczne. Sprawa jest prosta, wystarczy zarejestrować materiał filmowy z życzeniami do rodziny, swoich najbliższych, kolegów, przyjaciół, a nawet sąsiadów lub mieszkańców dowolnej miejscowości, czy kraju, zawierające w sobie słowo „Wrocław” w dowolnej formie gramatycznej. Nagranie nie dłuższe niż 20 sekund należy przesłać za pomocą formularza znajdującego się pod adresem: www.wroclaw.pl do 22 grudnia, do godz. 24:00.

Najlepsze, zdaniem Komisji Konkursowej Telewizji Polskiej, życzenia zostaną wyemitowane przez TVP 2 podczas transmisji koncertu sylwestrowego na rynku we Wrocławiu i jednocześnie wyświetlone na znajdujących się tam telebimach. Ponadto nagrania te zostaną opublikowane na wspomnianej stronie www.wroclaw.pl.

Wszystkie materiały muszą być nagrane w jednym z wybranych formatów: MOV, MPG4, AVI, WMV, MPEGPS, FLV, 3GPP, WebM i wykonane przy użyciu dowolnego urządzenia zapisującego wizję i dźwięk. Szczegóły dotyczące regulaminu dostępne są na stronie www.wroclaw.pl.

Noce sylwestrowe Dwójki i Wrocławia przez lata charakteryzowały się gorącą atmosferą i pulsującą energią. Od początku istnienia imprezy na scenie występowała plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Podczas ubiegłorocznej imprezy wypełniony, jak zawsze tłumnie, wrocławski rynek bawił się między innymi przy utworach takich wykonawców jak: Kombi, Kapitan Nemo, Kora, Edyta Górniak, Marysia Sadowska, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Kamil Bednarek, Rafał Brzozowski, Wojciech Gąsowski, Izabela Trojanowska, Zbigniew Wodecki, a także były gitarzysta i wokalista legendarnej brytyjskiej grupy Ultravox – Midge Ure. Nie inaczej będzie i w tym roku. Kolejne polskie i zagraniczne gwiazdy sprawią że będzie to następna niepowtarzalna i absolutnie wyjątkowa zabawa sylwestrowa!

ZOBACZ GALERIĘ GWIAZD SYLWESTRA Z DWÓJKĄ!

W tym roku na Wrocławskim rynku wśród gospodarzy sylwestrowego wieczoru zobaczymy między innymi niezawodnego Tomasza Kammela oraz znakomitą wokalistkę, przez wiele lat związaną ze zespołem Brathanki, dziś z powodzeniem kontynuującą karierę solową – Halinę Mlynkovą. Piosenkarka podczas ostatniego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wygrała konkurs SuperPremiery, wykonując, jak sama podkreśla, bardzo osobisty utwór „Ostatni raz”. Była również jednym z jurorów muzycznego show TVP2 „SUPERstarcie”. Oczywiście podczas tegorocznego „Sylwestra z Dwójką” Halina Mlynkowa zaprezentuje również swój talent wokalny.

Więcej o czekającym na widzów TVP2 oraz mieszkańców Wrocławia koncercie, zdradzimy na początku grudnia, na specjalnej konferencji prasowej. Wtedy zostaną odkryte karty z gwiazdami, jakie pojawią się 31 grudnia na wrocławskim rynku, a także kolejni prowadzący.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×