"Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących". Michał Wiśniewski na terapii za pomocą żartów! Razem z zespołem Enej będzie... śpiewał po niemiecku!

Już w najbliższą niedzielę, 21 marca o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat, zapraszamy na trzeci odcinek show „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”! Tym razem gościem specjalnym odcinka będzie piosenkarz Michał Wiśniewski, który pokaże się od strony, z której go jeszcze nie znacie!

Multimedia

"Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących" w niedzielę, 21.03.2021, o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Nie zwalniamy tempa! Trzeci odcinek jest pełen nowych skeczów, newsów w krzywym zwierciadle i wielu atrakcji, nie tylko dla naszego gościa specjalnego, ale także dla widzów. Pierwsi na scenie wystąpili gospodarze, czyli Kabaret Skeczów Męczących. Marek (Marcin Tercz) uczestnik programu „Nasz nowy dom”, prosi swojego przyjaciela, aby podczas nagrania udawał jego żonę, ponieważ prawdziwa jest mało „medialna”. Tak więc, redaktora Pawła (Marcin Szczurkiewicz) przywiało wspaniałe i mało zgodne małżeństwo Marek i Brunhilda. Czy w tej sytuacji Kasi Dowbor (Adrianna Borek) uda się ten dom wyremontować? Musicie sprawdzić już w tę niedzielę o 20:00 w Polsacie.

„Sztab kryzysowy” w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju zagościł na stałe w programie. Tym razem został zwołany, aby poradzić sobie z kolejnym kryzysem – niezadowolonych z elity rządzących restauratorów. Aby odwrócić uwagę protestującego ludu, Panowie wpadają na genialny pomysł wybudowania tunelu w Świnoujściu! Koniecznie musicie sprawdzić czy ta propagandowa „ustawka” okazała się sukcesem.

Kabaret Ani Mru Mru i Michał Czernecki jako premier na scenie kabaretowej!Zobacz więcej

Kolejny lockdown, kluby zamknięte, dlatego jak impreza to tylko domówka. Na scenie Kabaret Skeczów Męczących oraz ich kabaretowe partnerki Monika Dryl, Adrianna Borek oraz Dominika Najadek w grze pt. dobrze się kłamie w doborowym towarzystwie – wszystkie komórki na stole, smsy czytamy na głos a telefony odbieramy w trybie głośnomówiącym. Ta impreza będzie miał naprawdę zaskakujące zakończenie…

Nie mogło także zabraknąć atrakcji dla naszego gościa specjalnego. Michał Wiśniewski razem z zespołem Enej wykonał największe przeboje polskich reprezentantów na Eurowizji m.in. Edyty Górniak, Michała Szpaka i Cleo… ale po niemiecku! Oczywiście stałym punktem programu jest skecz o gościu, dla gościa w wykonaniu Kabaretu K2. Michałowi się podobało, tak przynajmniej powiedział…

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×