"Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących" sezon 2. odcinek 1. Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska w programie. Czym zaskoczą?

W niedzielę, 7 marca o godzinie 20:00, w zapraszamy na pierwszy odcinek nowej serii „Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących”! Gośćmi specjalnymi odcinka będą dwie wspaniałe Kobiety czyli Joanna Liszowska oraz Magdalena Stużyńska.

Multimedia

Pierwszy odcinek będzie pełen zaskoczeń, niespodzianek i wyjątkowych atrakcji! Czym tym razem Panowie z Klinki Skeczów Męczących zaskoczą Joannę Liszowską i Magdalenę Stużyńska? Tego dowiemy się w niedzielę, 7 marca w Telewizji Polsat.

Oprócz prowadzących – Kabaretu Skeczów Męczących, na scenie wspomagać ich będzie niezawodna ekipa w składzie – Monika Dryl, Adrianna Borek i Kabaret K2. Do ekipy dołącza na stałe Kabaret Moralnego Niepokoju, który stworzy cotygodniowy sztab kryzysowy, według pomysłu Roberta Górskiego.

Drugi sezon Kliniki mocno zaskoczy, ale też z pewnością zadowoli naszych widzów. Wyjdziemy nieco bardziej poza ramy środowiska kabaretowego, zapraszając, wciągając w nasz świat i sprawdzając w oryginalnych zadaniach aktorów, muzyków czy sportowców. Pojawią się m.in. Joanna Liszowska, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Piaseczny czy Sławomir Peszko. Pozostaje z nami nasz serial Mała Polonia, który w kolejnej odsłonie będzie w niezmiennie mocny i bezkompromisowy sposób pokazywał przywary całego polskiego społeczeństwa. Do tego mnóstwo aktualności, bieżącego komentarza i premierowych skeczów. Za oryginalną oprawę muzyczną niezmiennie odpowiadać będzie fantastyczny zespół Enej, a wisienką na torcie niech będzie dołączenie do naszej ekipy Kabaretu Moralnego Niepokoju, ze stałym cotygodniowym, przygotowywanym specjalnie dla nas materiałem. Pamiętajcie - zapraszamy do Kliniki Skeczów Męczących wszystkich, nawet bez skierowania. Przyjmujemy w każdą niedzielę od 20:00 w Telewizji Polsat! – powiedział Marcin Szczurkiewicz z Kabaretu Skeczów Męczących.

"Kabaret. Super Show Dwójki" i "Wielkie rodziny" wiosennymi nowościami TVP. Co jeszcze?Zobacz więcej

Nowy sezon, to także kontynuacja mini serialu „Mała Polonia”, który pokochali nasi widzowie. Mała Polonia, to miejscowość, w której mieszka tylko 3 tysiące 800 mieszkańców, którzy są idealnym odbiciem naszego kraju. Odbiciem w krzywym zwierciadle. Kabaret Skeczów Męczących wcielając się w rezydentów tej niewielkiej metropolii przedstawi Wam paletę niezwykle barwnych postaci. Inspiracją dla serialu była brytyjska produkcja „Mała Brytania”, dlatego widzowie mogą spodziewać się humoru dużego kalibru, pozbawionego politycznej poprawności.

Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiadać będzie przebojowy zespół Enej.

"Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących" na antenie Polsatu w każdą niedzielę od 7 marca 2020 roku o godzinie 20:00

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×