"Kabaret na żywo według Paranienormalnych". Robert Motyka i Michał Paszczyk gospodarzami wieczoru kabaretowego w Polsacie [WIDEOI]

Jesienią flagowe kabaretowe show Polsatu przejdzie mały lifting. W roli gospodarzy każdego odcinka wystąpią Paranienormalni, czyli Robert Motyka i Michał Paszczyk. Zobacz zapowiedź "Kabaretu na żywo według Paranienormalnych"!

Multimedia

"Kabaret na żywo według Paranienormalnych" od niedzieli, 9.09.208 o godz. 21:05 w Polsacie! sprawdź - program tv

W "Kabarecie na żywo" niezmiennie na scenie zobaczymy najlepsze polskie składy kabaretowe m.in: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Nowaki, Jurki, Smile czy Łowcy. B. Nie zabraknie również błyskotliwych indywidualistów kabaretowej sztuki – Artura Andrusa, Katarzyny Pakosińskiej, Ewy Błachnio, Cezarego Pazury czy Jerzego Kryszaka. W tym sezonie kabareciarze w krzywym zwierciadle humoru spróbują zmierzyć się z przywarami i zaletami typowego Polaka.

Kto najbardziej będzie tęsknić za Mariolką? [WIDEO]Zobacz więcej

"Kariera po polsku", "Polak na wakacjach", "Polskie wesele" - oto niektóre z tematów bliskie sercu każdego Polaka, z którymi zmierzą się artyści w „Kabarecie na żywo według Paranienormalnych”. Jesienią każdy odcinek show otworzy kabaretowa gwiazda w muzycznym coverze do polskiego lub światowego hitu. Gospodarze programu Kabaret Paranienormalni co tydzień przygotują i przedstawią premierowy skecz nawiązujący do tematu odcinka.

Stałym gościem cyklu będzie Michał Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru, który pokaże kilka swoich zaskakujących wcieleń. Jeszcze we wrześniu w programie w nowej, typowo kabaretowej roli zadebiutuje Sławomir oraz aktorzy – zanany z doskonałych komediowych występów u boku Paranienormalnych Michał Czernecki oraz Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×