Kabaretobranie 2017, czyli IX Zielonogórska Noc Kabaretowa w TV Puls

Już w sobotę 5 sierpnia o 20:00 Zielona Góra stanie się stolicą polskiego kabaretu. O humor najwyższej klasy zadbają tego wieczoru uwielbiani przez widzów artyści: Jerzy Kryszak, Stanisław Tym, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rewers i wielu innych. Całe widowisko pokaże na żywo – po raz pierwszy - kanał TV Puls!

Multimedia

IX ZIELONOGÓRSKA NOC KABARETOWA TYLKO W TV PULS! Emisja na żywo: sobota 5 sierpnia, od 20:00

Wszyscy fani znakomitej rozrywki, którzy chcą poczuć puls polskiej satyry, już 5 sierpnia obejrzą na żywo w TV Puls gwiazdy rodzimego kabaretu. W Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze wystąpią: Jerzy Kryszak, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Stanisław Tym, Kabaret Rewers (gospodarz wieczoru), Formacja Chatelet, Kabaret Chyba, Wojtek Fiedorczuk i inni. Transmisja w TV Puls rozpocznie się o 20:00.

Hasłem przewodnim IX Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej będzie „Nowa klasa”. Z humorem o nowym roku szkolnym w premierowych tekstach opowie Kabaret Rewers. Gościnnie pojawi się z nimi Mikołaj Cieślak. Na zielonogórskiej imprezie po raz pierwszy wystąpi Kabaret Pod Wyrwigroszem. Widzów czekają zarówno skecze premierowe jak i najlepsze kabaretowe hity. Oprawę muzyczną widowiska przygotuje tradycyjnie zespół muzyczny Krzysztofa Mrozińskiego.

Kabaretobranie to jedno z najbardziej znanych i rozpoznawalnych wydarzeń rozrywkowych w Polsce. Podczas wszystkich ośmiu edycji było zdecydowanym liderem oglądalności, wyprzedzając m.in. transmisje z olimpiady czy inne programy rozrywkowe. Ważnym elementem imprezy jest wyrobiona i żywiołowa publiczność, która co roku wypełnia po brzegi amfiteatr im. Anny German, a przed telewizorami zasiada liczna widownia.

Komentarze

Skomentuj
  • Jestem (gość)

    A gdzie kabaret smile

    01.09.2017 19:42
  • klozet (gość)

    kupa

    20.07.2017 18:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×