Kalendarz ATM Grupa 2019. Kożuchowska, Englert, Kasprzyk i inni w kolejnej edycji wyjątkowego kalendarza [WIDEO+ZDJĘCIA]

12 gwiazd polskiego kina i telewizji oraz jeden z najbardziej znanych polskich fotografów o międzynarodowej renomie w kalendarzu ATM Grupa 2019. Każde zdjęcie jest dziełem sztuki, każdemu miesiącowi patronuje wspaniały artysta! Premiera już 12 grudnia.

Multimedia

Udział w tegorocznej edycji Kalendarza ATM GRUPA 2019 wzięło 12 gwiazd polskiego kina i telewizji oraz Robert Wolański, jeden z najbardziej znanych polskich fotografów o międzynarodowej renomie. Każde zdjęcie jest dziełem sztuki, każdemu miesiącowi patronuje wspaniały artysta!

Zapowiedź kolejnej edycji wyjątkowego kalendarza [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fotografie powstały w nowoczesnej hali zdjęciowej ulokowanej w kompleksie ATM Studio przy Wale Miedzeszyńskim w Warszawie. Zaproszenie do udziału w tym projekcie przyjęli: Dagmara Bąk, Krzysztof Dracz, Helena Englert, Andrzej Grabowski, Katarzyna Herman, Ewa Kasprzyk, Małgorzata Kożuchowska, Rafał Królikowski, Małgorzata Hajewska - Krzysztofik, Michalina Olszańska, Filip Pławiak i Łukasz Simlat.

Kalendarz ATM GRUPA ukazuje się już po raz trzeci. Tegoroczna edycja ma łączyć pokolenia - powstała z myślą o zasłużonych Aktorach, którzy mieszkają dziś w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Pochodzące z niej zdjęcia zostaną przekazane Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich, która jest partnerem kalendarza ATM GRUPA 2019.

Tak jak w ubiegłych latach kalendarz będzie można również wylicytować na charytatywnych aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które rozpoczynają się 3 grudnia 2018 r. W tym roku WOŚP zagra „dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” i przypomina, że "pomaganie jest dziecinnie proste". 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 r.

Zobacz galerię

Idea Kalendarza ATM Grupa

Co dzieje się z aktorem, kiedy gasną światła sceny, a na planie wyłączane są kamery? Kiedy nie jest już w roli, ale jeszcze nie wrócił do swojego prywatnego życia? Jak wygląda ta krótka chwila intymności, kiedy jest ze sobą sam na sam? Bez widzów, oklasków, błyskających fleszy, adrenaliny…

Serialowe gwiazdy na imprezie promującej kalendarz ATM Grupa [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Odpowiedź na to pytanie przynosi trzecia edycja kalendarza ATM GRUPA. Podczas kameralnych, klimatycznych sesji w wysmakowanej scenografii nawiązującej do zawodowej rzeczywistości naszych Bohaterów, fotograf Robert Wolański szukał emocji, które towarzyszą im po zakończeniu spektaklu lub zdjęć na planie. - Chciałbym znaleźć i utrwalić tę krótką chwilę naturalności, lekkości, bezpretensjonalności… i prawdy - powiedział.

Internetową premierę kalendarza na stronie: kalendarz.atmgrupa.pl zaplanowano na 13 grudnia 2018 r.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×