"Kanapowcy" odcinek 6. Mariusz wyjeżdża na obóz odchudzający, a Daniel trafia do szpitala

W 6. odcinku "Kanapowców" trener wysyła Mariusza na obóz odchudzający, a Daniel trafia do szpitala. Czy to oznacza dla niego koniec z treningami?

Multimedia

"Kanapowcy" w każdą sobotę o godz. 22:00 w TTV! - sprawdź program tv

Po dwóch miesiącach od wdrożenia diety pora na kolejne ważenie. Jakie efekty osiągną Kanapowcy? Czy Mariusz, który jako jedyny podczas poprzedniej kontroli schudł tylko kilogram, zgodnie z obietnicą zaczął przestrzegać zaleceń i przestał podjadać? To właśnie dla niego - jednego z największych zwolenników kanapowego życia - trener przygotuje zadanie specjalne, aż nad morzem! Czy obóz odchudzający to ostatnia deska ratunku?

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Uczestnicy przeszli już ogromną metamorfozę! Który z panów schudł najwięcej?Zobacz więcej

To nie koniec wyzwań. Miłośnicy niezdrowego jedzenia zmierzą się z niezwykłymi sportowcami. Po raz pierwszy ocenie zostaną poddane ich przygotowania do ekstremalnego biegu. Co spowoduje, że jeden z mężczyzn przeżyje podczas testu sprawności moment załamania? Nieoczekiwanie też jeden z Kanapowców, Daniel trafi do szpitala. Potrzebna będzie natychmiastowa operacja. Prawdopodobnie to koniec jego przygody z treningami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Mariuszek trochę leniwy jest... oglądam ten program.. I mój mąż powiem że zmotywowała się do ćwiczeń i teraz zamawia ze mną posiłki lightdiet.. W końcu! Chyba się przestraszył, że też będzie wygadał jak uczestnicy.

  15.04.2020 13:19
 • Fuuu malaria (gość)

  Oni sa oblesni, ich własne pyty sie przed nimi chowaja

  14.04.2020 09:37
 • kukułka (gość)

  Mariusz ty smierdzący leniu taki młody a upasłes śie jak świnia masz szanse schudnąc to tylko narzekasz weż śię za siebie bo nikt na ciebie nie spojrzy.

  11.04.2020 22:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×