Katarzyna Figura zagra Violettę Villas?

Coraz bardziej zaawansowane są rozmowy na temat serialu o życiu Violetty Villas. Jak donoszą media, główną rolę ma zagrać Katarzyna Figura.

Multimedia

Telewizja Polska przymierza się do nakręcenia serialu o burzliwym życiu Violetty Villas. Informacje o tym, jako pierwszy podał "Dziennik Bałtycki", według którego prace nad scenariuszem już się rozpoczęły.

  • W serialu chcemy pokazać, jak skromna dziewczyna z prowincji wyfrunęła w wielki świat - mówi scenarzysta Wojciech Fułek. Widzowie będą mogli zobaczyć, jak Villas w tym świecie sobie poradziła, a potem - jak wróciła do kraju, w którym spotykała się z brakiem akceptacji i rozumienia.

CZYTAJ TAKŻE: POWSTANIE SERIAL O VIOLETCIE VILLAS

Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że w postać Violetty Villas wcieli się Katarzyna Figura. Zaznacza się, że z gwiazdą łączą ją podobne doświadczenia - Figura także miała szanse na międzynarodową karierę. Posmakowała nawet zachodniego show biznesu.

Violetta Villas zmarła w 2011 r. w swoim domu w Lewinie Kłodzkim. Serial o jej życiu ma być emitowany na antenie TVP1 najwcześniej w 2017 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×