Katarzyna Zielińska rozpoczęła nową modę w sieci - #zielinachallenge. Gwiazdy pokazują swoje obciachowe zdjęcia!

Katarzyna Zielińska nigdy nie ukrywała, że musiało upłynąć sporo wody w rzece zanim na salonach zaczęła być kojarzona z dobrym stylem. Ostatnio na Instagramie postanowiła postawić wyzwanie, które podjęło już kilka innych osób z show biznesu.

Multimedia

Wyzwanie Katarzyny Zielińskiej

Styl Katarzyny Zielińskiej na przestrzeni lat bardzo się zmienił. Aktorka przeszła ogromną metamorfozę i teraz często sama z uśmiechem podchodzi do tego, jak kiedyś wyglądała. Jakiś czas temu na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się kolaż zdjęć Zielińskiej - jedno obecne, drugie - sprzed 10 lat.

Katarzyna Zielińska kończy 40 lat! Jak zmieniła się od początku swojej kariery?Zobacz więcej

Fotografia została opatrzona hasztagiem #zielinachallenge, dzięki czemu teraz można obserwować wysyp zdjęć nawiązujących do wpisu aktorki.

Rzucam wyzwanie. Kto mnie przebije? Kto ma odwagę? Challenge nie tylko dla koleżanek i kolegów z szołbizu😜 Wrzucajcie i oznaczajcie #zielinachallenge Czuję, że będzie na co popatrzeć🙈🙊🙉 Zdjęcia teraz i 10 lat temu.

Wyzwanie podjęły już m.in. Agata Młynarska, Katarzyna Burzyńska-Sychowicz, Agnieszka Jastrzębska, a także Michał Piróg. Każdy z nich nie ukrywa, że w przeszłości zdarzało im się popełnić modową gafę. Kto ma najbardziej nieudane zdjęcie? Zobacz w galerii!

Jak gwiazdy zmieniły się przez 10 lat? Kto jest nie do poznania?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×