"Kierunek: Noc". Netflix prezentuje pierwszy zwiastun belgijskiego serialu z Polakiem w obsadzie

Netflix prezentuje pierwszy zwiastun belgijskiego serialu "Kierunek: Noc". W obsadzie znalazł się Polak, Ksawery Szlenkier. O czym jest produkcja? Kiedy premiera?

Multimedia

"Kierunek: Noc" - pierwszy belgijski serial w Netflixie

Jak podaje Netflix, akcję serialu "Kierunek: Noc" rozpoczyna nagłe niewyjaśnione zdarzenie: promienie słońca zaczynają zabijać wszystko, co pojawi się na ich drodze. Pasażerowie i członkowie załogi nocnego lotu z Brukseli obierają kierunek na zachód, aby pozostać w bezpiecznych objęciach nocy. Teraz ich wszystkich łączy jedno: pragnienie przetrwania za wszelką cenę. Jednak konflikty na pokładzie mogą okazać się równie zabójcze, co promienie słoneczne.

Polski aktor w międzynarodowej obsadzie nowego serialu Netflixa! Kim jest?Zobacz więcej

W obsadzie pierwszego belgijskiego serialu znalazł się Polak, Ksawery Szlenkier, a także m.in. Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Nabil Mallat, Stéfano Cassetti, Jan Bijvoet, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Regina Bikkinina, Alba Gaïa Bellugi, Babetida Sadjo i Mehmet Kurtulus. W obsadzie "Kierunek: Noc" zobaczymy także Yassine Fadel, Laurę Sepul i Nicolasa Aleshine’a. Za reżyserię serialu odpowiada belgijski duet Inti Calfat i Dirk Verheye ("Over Wate"r).

"Kierunek: Noc" - zwiastun

Twórcą i scenarzystą jest Jason George ("The Protector", "Narcos"), który pełni też funkcję showrunnera i producenta wykonawczego. Producentami wykonawczymi będą także Tomek Bagiński oraz Jacek Dukaj, natomiast za produkcję odpowiadać będzie belgijska wytwórnia Entre Chien et Loop. Serial "Kierunek: Noc" zadebiutuje na platformie Netflix na całym świecie w 2020 roku.

To koniec kontrowersyjnego serialu Netflixa!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×