"Kiler-ów 2-óch". Nieco gorszy sequel jednej z najśmieszniejszych polskich komedii [RECENZJA]

Jerzy Kiler zakłada fundację charytatywną, wspomagającą budżet państwa. Tymczasem Siara nasyła na niego płatnego mordercę, Szakala. Rozpoczyna się pościg za Jerzym Kilerem.

Multimedia

NASZA OCENA: 8/10

Po wsadzeniu do więzienia gangstera Siary i senatora Lipskiego Jurek Kiler, dysponując gigantycznym majątkiem, założył wraz z ukochaną Ewą fundację pomagającą biednym. Stał się osobą rozpoznawalną, przyjacielem prezydenta i innych ważnych osobistości. Tymczasem Siara i Lipski nawet zza krat chcą go zabić. W tym celu wynajmują bezwzględnego południowoamerykańskiego zabójcę Moralesa.

Sequel przebojowego "Kilera", jednej z najśmieszniejszych komedii w historii polskiego kina. I jak to sequel - gorszy od oryginału, choć chwilami także zabawny. Tu Machulski poszedł na całość, wrzucając do filmu ,co tylko mu przyszło do głowy: od zawodowego mordercy łudząco podobnego do ofiary (obie role gra Cezary Pazura) po zwariowaną nimfomankę marzącą o ślubie (chwilami zabawna Jola Fraszyńska). Problem w tym, że od nadmiaru czasami głowa boli…

Piotr Radecki

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×