Kinga Rusin poprowadzi nową wersję "Agenta" w TVN!

Pierwszy w Polsce program typu reality show, "Agent" powraca do TVN! Tym razem jednak, jego bohaterami będą znani ludzie z polskiego show-biznesu. Kto zostanie prowadzącym?

Multimedia

"Agent" - jeden z najpopularniejszych programów w historii telewizji wraca w nowej odsłonie do TVN. Uczestnikami programu będzie czternaście osób z show-biznesu. Staną przed koniecznością wykonywania trudnych zadań, niejednokrotnie wymagających doskonałej sprawności fizycznej. Nie zabraknie łamigłówek, które będą musieli rozwiązać bohaterowie programu, żeby realizować powierzone im misje.

Kim jest "Agent"? To jeden z uczestników, sabotujący działania grupy i utrudniający wykonywanie zadań. Walczy o to, by nie zostać zdemaskowanym do końca trwania programu. Program wygrywa uczestnik, który trafnie wytypuje, kto był "Agentem" i działał na niekorzyść grupy.

CZYTAJ TAKŻE:

KULTOWE PROGRAMY TVN. PAMIĘTACIE JE? [GALERIA]

Jak podaje TVN, program poprowadzi Kinga Rusin, a całość rozegra się w RPA. Prowadząc pomoże uczestnikom zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami życia i walką z własnymi słabościami. Rusin przydzielać będzie także zadania i zadawać pytania dotyczących "Agenta". Na ich podstawie eliminowani będą kolejni uczestnicy show. Emisja programu wiosną 2016 r.!

Pierwotnie "Agent" doczekał się trzech edycji i był emitowany w latach 2000-2002. Prowadzącym był wtedy Marcin Meller, a jednym ze zwycięzców był późniejszy minister zdrowia, poseł Platformy Obywatelskiej, Bartosz Arłukowicz. Show powstaje na licencji belgijskiego programu "De Mol" (Kret).

Komentarze

Skomentuj
 • Lala (gość)

  Jeśli chodzi o celebrytów to dla nich dobry byłby program "Ananasy z naszej klasy", też był fajny.

  14.12.2015 09:53
 • Lala (gość)

  Lepiej żeby brali tam udział zwykli ludzie, a nie gwiazdy, bo tych gwiazd to już za duzo w tej telewizji aż niedobrze się robi. Chciałoby się obejrzeć jakieś zupełnie nowe twarze. Ale ogólnie bardzo się cieszę, że Agent powraca, nieraz z mężem zastanawialiśmy się czy jeszcze kiedyś nakręcą nowego Agenta, bo fajnie się to oglądało.

  14.12.2015 09:50
 • herr (gość)

  dobry program to byl... Tylko dlaczego celebryci? I nie wiem czy Kinga sprosta zadaniu- Marcin byl super

  13.12.2015 16:34
 • herr (gość)

  Wspanialyprogram to byl... T

  13.12.2015 16:31
 • Grześ (gość)

  Fakt,towarzycho wzajemnej adoracji.Lepszy byłby z odziałem ludzi z ulicy wybranych w drodze selekcji.

  12.12.2015 19:37
 • Marek (gość)

  Dokładnie tak, ''celebryci'' na 1000 sposobów w TV, klub wzajemnej adoracji i utrzymania posad będzie sobie teraz lizał ciała w tym nowym - starym programie.

  11.12.2015 19:13
 • XXXX (gość)

  Na facebooku powstał profil Mówimy NIE dla celebrytów w "Agencie". Można wejść i polubić. Im więcej, tym lepiej... Można też wysłać mail do TVN z protestem przeciwko psuciu fajnego programu udziałem celebrytów. Ja tak zrobiłem. Może dzięki temu TVN jeszcze się opamięta i zrobi normalny, dobry program. Bo na razie to szykuje program dla "towarzystwa wzajemnej adoracji"

  11.12.2015 18:27
 • Fan (gość)

  Co oni mają z tymi "celebrytami" Agent był świetnym program uwielbiałem go oglądać i czekałem tyle lat na nowy sezon i co CELEBRYCI !! a zwykłych ludzi już nie ma?? Jestem zdegustowany nowym "formatem" programu.

  11.12.2015 11:07
 • Adam (gość)

  Super że będzie kolejna edycja Agenta :) Bardzo lubiłem oglądać ten program.

  11.12.2015 08:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×